شناسهٔ خبر: 23532387 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری دانشجو | لینک خبر

نعمتی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:

پیشنهاد نوبخت درباره افزایش قیمت حامل‌های انرژی «گنگ» بود/ دولت باید نرخ بنزین را شفاف اعلام کند

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: آن چیزی که در مجلس مطرح است و در کمیسیون تلفیق رأی نیاورد پیشنهاد گنگی آقای نوبخت درباره افزایش قیمت حامل‌های انرژی بود.

صاحب‌خبر -

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به اظهارات اخیر تاج گردون رئیس کمیسیون تلفیق و بودجه ۹۷ در خصوص تصمیم دولت پیرامون افزایش قیمت حامل‌های انرژی اظهار داشت: دولت باید به صورت شفاف بگوید که آیا می‌خواهد قیمت حامل‌های انرژی را افزایش دهد یا خیر؟ و اگر هم می‌خواهد افزایش دهد باید به صورت شفاف بگوید که چه قیمتی برای بنزین، گازوئیل و دیگر حامل‌های انرژی در نظر دارد.

وی افزود: آن چیزی که در مجلس مطرح است و در کمیسیون تلفیق رای نیاورد پیشنهاد گنگی بود که آقای نوبخت ارایه داد بنابراین فکر می‌کنم دولت باید برای بحث حامل‌های انرژی به مجلس عدد اعلام کند.

نعمتی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر قیمت حامل‌های انرژی که در بودجه ۹۷ آمده عدد ندارد و به صورت پکیج مطرح شده است که در این پکیج نیز باز هم به صورت شفاف قیمت حامل‌های انرژی مانند گاز سفید، بنزین و.. نیامده است.
 
mp4
<div id="video-display-embed-code" ><script type="text/JavaScript" src="/fa/news/play/embed//168097?width=400&height=300"></script></div>

نظر شما