شناسهٔ خبر: 23076337 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

معاون عقیدتی سیاسی ناجا:

نظارت، کنترل، آموزش و هدایت از وظایف مدیران شایسته است

گرگان - ایرنا - معاون نظارت و ارزشیابی سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: نظارت، کنترل، فراهم آوردن زمینه های آموزش و هدایت صحیح کارکنان در مسیر پیشرفت از مهمترین وظایف یک مدیر شایسته است.

صاحب‌خبر -

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از معاونت اجتماعی انتظامی گلستان، حجت الاسلام غلام حیدر حیدری روز یکشنبه در هشتمین دوره بصیرت غیرتمرکزی فرماندهی انتظامی استان، اظهار کرد: نیروی انتظامی متولی نظم و امنیت جامعه و مدافع حقوق محرومان بوده و همه مدیران، فرماندهان و مسئولان انتظامی در اجرای ماموریت متنوع و گسترده خود رضایت خدا و مردم را در نظر بگیرند.
وی همچنین بر تقویت بصیرت دینی و سیاسی تاکید کرد و افزود: مدیران باید امور ماموریتی و محوله خود را به خوبی بشناسند و از سوی دیگر ظرفیت انتقادپذیری داشته باشند.
معاون نظارت و ارزشیابی سازمان عقیدتی ناجا یادآور شد: همه فرماندهان و مدیران در قبال عملکرد زیر مجموعه خود، مسئول هستند و کارآیی، اثر بخشی و بهره وری در ارزیابی عملکرد یک یگان مهم است.
به گفته وی؛ در حوزه نظارت و کنترل سازمانی باید مواردی مانند کیفی سازی و پایش مستمر مولفه نظارت و کنترل، تعامل با رده های نظارتی، دریافت گزارش و شکایت و برآورد صحیح ،موثر و کاربردی در نظر گرفته شود.
حجت الاسلام حیدری یادآور شد: در حوزه سازمانی هدایت درست و به موقع، حمایت مادی و معنوی، نظارت و کنترل مستمر و پیگیری دقیق، فراگیر و موثر و در حوزه محیطی توسعه کمی و کیفی محیطی، آمایش، نگهداشت و شناسایی ابعاد ماموریتی باید مدنظر باشد.
وی؛ بصیرت افزایی را لازمه ماموریت های ناجا عنوان کرد و گفت: اولین گام برای بصیرت افزایی کارکنان شناسایی آسیب ها و نقاط آسیب پذیر ماموریت ها است.
فرمانده انتظامی استان گلستان نیز با تاکید بر تقویت بینش سیاسی و بصیرت افزایی کارکنان انتظامی گفت: بصیرت، تدبیر و سعه صدر نیروی انتظامی مایه عزت و سربلندی این نیرو شده است.
سرتیپ دوم ستاد علی اکبر جاویدان با اشاره به اینکه در آستانه 9 دی ماه سالروز حماسه بزرگ بصیرت دینی مردم و روز وحدت و تجدید میثاق مردم با امام، هستیم ، افزود: با بصیرت دینی و اعتقادی مردم ولایتمدار ایران اسلامی، توطئه دشمنان داخلی و خارجی در فتنه های گذشته نقش بر آب شد.
وی عنوان کرد: ناجا در آن فتنه ها با سعه صدر، هوشمندانه و با تکیه بر رویکرد ولایت محوری خود، در مسیر ولایت گام برداشت و ضمن هدایت و کنترل اوضاع ، حقوق شهروندی را نیز رعایت کرد.
فرمانده انتظامی گلستان همچنین اظهار کرد که مسئولیت و رسالت هیچ سازمانی بیشتر از نیروی انتظامی نیست، لذا بصیرت افزایی و تقویت بصیرت دینی و اعتقادی کارکنان نیروی انتظامی با سایر کارکنان سازمان ها باید متفاوت باشد.
هفتمین دوره بصیرت غیرتمرکزی فرماندهی انتظامی استان گلستان با هدف تقویت بینش سیاسی و اعتقادی کارکنان و افزایش ایستادگی آنان در برابر تهدیدات و آسیب ها برگزار شد.
3014/1648
تنظیم: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیا

انتهای پیام /*

نظر شما