شناسهٔ خبر: 22890973 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

معاونان جدید استانداری اصفهان منصوب شدند

اصفهان-ایرنا-استاندار اصفهان در احکام جداگانه ای معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و معاونت هماهنگی امورعمرانی این استان را منصوب کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان ،'محسن مهر علیزاده' استاندار اصفهان در احکام جداگانه ای 'محمد علی شجاعی' را به سمت سرپرستی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان و 'علی مقدس زاده 'را به عنوان معاونت هماهنگی امورعمرانی این استان منصوب کرد.
پیش از این 'حسین سیستانی' و 'محمد علی طرفه' عهده دار این معاونت ها بودند.
شجاعی معاون جدید توسعه منابع استاندار پیش از این مسوولیتهایی همچون معاون برنامه ریزی و پشتیبانی پژوهشکده سازمان شهرداری ها و دهیاری کشور،معاون اداری مالی و قائم مقام شهردار بندرعباس،ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان وعضو کمیته اقتصادی کمیته ملی المپیک را بر عهده داشته است.
مقدس زاده معاون جدید هماهنگی امورعمرانی استانداری اصفهان نیز پیش از این شهرداری منطقه 6 تهران،سرپرستی معاونت فنی عمرانی شهردار تهران،مدیر عاملی شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان را در کارنامه خود دارد.
همچنین استاندار اصفهان در احکام دیگری حسین سیستانی را به سمت مشاور استاندار و محمد علی طرفه را به عنوان مسوول طراحی و راه‌اندازی «ستاد احیای زاینده‌رود» با هدف ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی مرتبط منصوب کرد.
محسن مهر علیزاده استاندار اصفهان هفتم آبان سال جاری از طرف هیات دولت به عنوان استاندار جدید اصفهان جایگزین رسول زرگر پور شد.
8116/خبرنگار: کاظم قانع** انتشار: سلطانمرادی

انتهای پیام /*

نظر شما