شناسهٔ خبر: 22890906 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

رییس منتخب اتحادیه املاک در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد

اعتبارنامه منتخبان اتحادیه املاک هفته آینده صادر می‌شود

رییس منتخب اتحادیه مشاوران املاک گفت: شنبه یا یکشنبه هفته آینده اعتبارنامه منتخبان اتحادیه املاک صادر و تغییر و تحول مدیریتی انجام می‌شود.

صاحب‌خبر -

مصطفی‌ قلی‌خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با یادآوری این‌که وقوع زلزله استان کرمانشاه مقداری روند تایید انتخابات اتحادیه املاک را با تاخیر مواجه کرد، اظهار کرد: به دلیل این اتفاق مسئولان درگیر مناطق زلزله‌زده بودند و به همین دلیل نیز فرصت بررسی و تاییدانتخابات اخیر اتحادیه مشاوران املاک را نداشت.

وی ادامه داد: سرانجام سه شنبه گذشته هیئت عالی نظارت صحت برگزاری انتخابات را تایید کرد.

وی بیان کرد:‌برابر قانون 72 ساعت پس از برگزاری انتخابات معترضان به آن می‌توانند طرح شکایت کنند. در این زمینه نیز چند نفر شکایت خود را مطرح کردند که رسیدگی به آن مدتی زمان بُرد و در نهایت هیئت عالی نظارت این شکایت‌ها را وارد ندانسته و انتخابات 22 آبان‌ماه امسال را تایید کرد.

رییس منتخب اتحادیه مشاوران املاک با بیان این‌که در ادامه اعتبارنامه‌ها صادر و تغییر و تحول مدیریتی انجام می‌شود، گفت: شنبه یا یکشنبه هفته آینده این کارها نیز انجام و رییس جدید اتحادیه املاک معرفی می شود.

خسروی همچنین احیای کد رهگیری، احیای داوری، اصلاح و ترمیم کمیسیون حل اختلاف، احیای کمیسیون بازرسی، موضوع پیش‌فروش و... را از اولویت‌های کاری خود در زمان ریاست بر اتحادیه املاک اعلام کرد.

وی در پایان از نیروی انتظامی، استانداری تهران و .... برای برگزاری مناسب انتخابات اتحادیه املاک قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما