شناسهٔ خبر: 22890832 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

استاندار یزد: همدلی مسئولان عامل تسریع در خدمت رسانی به مردم است

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: خدمت به مردم توسط مسوولان اجرایی در سایه همدلی ، تعامل و همکاری محقق می شود، برای رسیدن به هدف های متعالی نظام باید بیش از گذشته تلاش کرد.

صاحب‌خبر -

محمود زمانی قمی پنجشنبه شب در دومین سفرش پس از انتصاب به مهریز در جمع مسئولان محلی از جمله امام جمعه ، فرماندار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرستان از همدلی موجود در منطقه قدردانی کرد و افزود: باید برای خدمت رسانی به مردم کارها تداوم داشته باشد.
وی ادامه داد: حضور در شهرستان ها با هدف قدردانی از تلاش های انجام شده توسط مسوولان محلی در خدمت رسانی و نیز رفع مشکلات باشد .
همچنین امام جمعه مهریز در این دیدار اظهار کرد: حضور استاندار در این شهرستان مایه افتخار و قوت قلب مسوولان اجرایی و مردم است، باید با بهره گیری از دیدگاه های ارزشمند آقای زمانی قمی در توسعه استان برای خدمت به مردم تلاش کرد.
حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی افزود: مردم و مسوولان مهریز با همدلی و در سایه نظام ، انقلاب اسلامی و برنامه های دولت برای حل و فصل امور و ارتقای برنامه های شهرستان فعالیت دارند.
در ادامه فرماندار مهریز گزارشی از آخرین وضعیت شهرستان در ابعاد مختلف ارائه کرد و گفت: مجموعه کنونی در شهرستان بسیار همدل هستند و برای خدمت به مردم کارها را با جدیت انجام می دهند.
سید محمد رستگاری افزود: ظرفیت های خوبی در مهریز در زمینه گردشگری و نیز موقعیت خوب جغرافیایی که وجود دارد، قطعا با حمایت مسوولان استان شاهد توسعه بیشتر آن خواهیم بود.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
7536/ 2047/ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار- عباسقلی اشکورجیری

انتهای پیام /*

نظر شما