شناسهٔ خبر: 22885966 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

سرنوشت حراجی «موزه دورهمی» در فصل جدید مشخص می‌شود

فصل سوم برنامه تلویزیونی «دورهمی»، سرنوشت حراجی «موزه دورهمی» را مشخص می‌کند.

صاحب‌خبر -

سرنوشت مزایده «موزه دورهمی» در جدید مشخص می‌شودبه گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سری سوم «دورهمی» به کارگردانی و اجرای مهران مدیری در حالی کار خود را شروع می‌کند که برنامه‌ای جامانده از دو فصل قبل را هنوز در دستور کار خود دارد.

مدیری در هر قسمت از «دورهمی» میزبان چهره‌های مختلف هنری، ورزشی، علمی و ... بود. برنامه ای که با اجازه از چهره‌ها و صنوف مختلف نگاهی طنز و فکاهه به مسائل روز جامعه داشت و بارها از سوی اقشار جامعه مورد نقد قرار گرفت.

شروع متفاوت مدیری در تلویزیون و رسیدن به چارچوبی صحیح از طنز و استندآپ کمدی در فرهنگ ایرانی مخاطبان بسیاری را توانست به خود جذب کند.

سرنوشت حراجی «موزه دورهمی» مشخص می شود

پس از اتمام «دورهمی» در تابستان امسال (۱۳۹۶) یک سوال در ذهن ها شکل گرفت؛ سرنوشت حراجی «موزه دورهمی» و مزایده هدایای این برنامه چه می شود؟

«موزه دورهمی» از جمله سوال های همیشگی مدیری از مهمانان خود بود و از آنها می‌خواست تا هدیه‌ای را به رسم یادبود به «موزه دورهمی» اهدا کنند تا با فروش آنها و برگزاری مزایده مبالغ دریافت شده به نفع خیریه ها خرج شود.

حراج هدایای «موزه دورهمی» به نفع خیریه یکی از پیامدهای مثبت «دورهمی» بود. براساس آنچه تا امروز مشخص شده است، عواید حراج «موزه دورهمی» برای زلزله زدگان صرف می‌شود و به زودی در فصل سوم این برنامه شاهد این حراجی خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

نظر شما