شناسهٔ خبر: 22630534 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

تجربه وحشتناک جوان عراقی از گذراندن ساعات متمادی درون قبر+فیلم

یک جوان عراقی که به انجام دادن کارهای عجیب مشهور است، این بار دست به اقدامی محیرالعقول زد.

صاحب‌خبر -

تجربه وحشتناک جوان عراقی از گذراندن ساعات متمادی درون قبر+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،محمد درویش جوان عراقی که به ماجراجویی‌های خطرناکش شهرت دارد، تصمیم گرفت تا تجربه تازه و غریبی را در کارنامه اقدامات اعجاب انگیز خود ثبت کند.

او با همکاری دوستانش تمامی آدابی که برای به خاک سپردن یک میت لازم است را انجام و به درون قبر رفت، دوستان محمد هنگام دفن او لوله ای برای تنفس او روی یک ماسک تنفسی تعبیه کردند که یک سر آن بیرون از خاک بود، آنها همچنین گوشی همراه این جوان را در کنارش باقی گذاشتند تا در صورت لزوم با دوستانش در ارتباط باشد.

زمانی که این عملیات رعب انگیز آغاز شد هوا کاملا روشن و هنگامی که دوستان محمد مشکوک به خطرناک بودن وضعیت او در قبر شدند ، هوا کاملا تاریک شده بود.

محمد درویش در آخرین لحظات قبل از خروجش، دچار نفس تنگی شدیدی شده بود و هنگامی که به کمک دوستانش از قبر بیرون آمد، اصلا احوال خوشی نداشت.

این جوان از تجربه متفاوتی که داشت برای دوستانش صحبت کرد، و گفت که چقدر در این ساعات دچار رعب و وحشت شده بود، او همچنین به لحظاتی اشاره کرد که بر او دعا می خواندند و وی در این هنگام بدنش به لرزه افتاده بود.

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script type="text/javascript" src="http://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6331448/7092932?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

جوان عراقی توسط دوستانش زنده زنده به خاک سپرده شد

نظر شما