شناسهٔ خبر: 22629456 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

دست‌نشان: مشکلات مدیریتی کمر تیم ملوان را شکست/فصل سختی را تجربه می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: مشکلات مدیریتی و اختلاف نظر مسئولان شهری و استانی کمر تیم ما را شکست.

صاحب‌خبر -

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، در مورد تساوی بدون گل مقابل خونه به خونه اظهار داشت: در این هفته‌ها فشارهای زیادی روی ملوان ایجاد شده بود، بحث مدیریتی، کسر امتیاز از تیم و همچنین توقع زیاد تماشاگران از بازیکنان بدون آنکه درنظر بگیرند باشگاه با چه مشکلات و کمبودهایی مواجه است باعث شده بود که در بسیاری از بازی‌ها در دقایق پایانی بازی برده را از دست بدهیم. این مسائل بیشتر ناشی از استرس است وگرنه ملوان تیم ضعیفی نیست. در بابل مقابل خونه به خونه یک امتیاز گرفتیم، موقعیت‌های زیادی را هم از دست دادیم، بازیکنان ملوان همگی همدل بودند.

وی ادامه داد: ۵ بازیکن ما را به پادگان بردند، با این حال مقابل خونه به خونه خوب بازی کردیم، در نیمه دوم این بازی برخلاف میلمان عقب نشستیم، اما خوشبختانه خونه به خونه با یک مهاجم بازی می‌کرد و این کار ما را راحت کرده بود، این تیم فقط یک شوت به دروازه ما زد که دروازه‌بان ما آن را تبدیل به کرنر کرد. همین که ملوان توانست در این بازی گل نخورد و یک امتیاز بگیرد، شرایط خوبی برای ملوان رقم خورده است. در این مسابقه مجبور شدیم دفاع چپ‌مان را در دفاع راست استفاده کنیم و مدافع راست را در دفاع میانی استفاده کردیم. 

سرمربی ملون در مورد مشکلات مدیریتی و مالی این باشگاه گفت: یکی از سخت‌ترین فصل‌های مربی‌گریم را در ملوان تجربه می‌کنم، ملوان تیم بزرگی است و شایسته این همه مشکلات نیست، مشکلات مدیریتی کمر باشگاه را شکسته است، اختلاف بین مسئولان شهی و استانی و اینکه در ورزشگاه خانگی نمی‌توانیم نیمی از تماشاگرانمان را  داشته باشیم هم بخشی از مشکلات است. آقای دنیامالی خیلی برای تهیه بودجه و باشگاه زحمت کشید و با فشارهایی که برخی دوستان آوردند، عطای کار را به لقایش بخشید، اکنون آقای خسته‌بند به تنهایی در کنار باشگاه است. با این حال تلاش می‌کنیم که ملوان موفق شود. در بعضی از بازی‌ها هم دچار بدشانسی شدیم، این در حالی است که تماشاگران ملوان بدون توجه به شرایط تیم فقط پیروزی می‌خواهند. 

دست‌نشان تصریح کرد: وضعیت ملوان اکنون عالی و ایده‌آل نیست، اما بد هم نیست و می‌توانیم در همین مفصل هم یکی از مدعیان صعود شویم، مردم انزلی عاشقانه تیم ملوان را دوست دارند، باید در انزلی زندگی کنید تا این عشق و علاقه به ملوان را لمس کنید. اگر مشکلات مالی و مدیریتی حل شود می‌توانیم در این فصل هم جزو مدعیان باشیم. در حال حاضر نگران جایگاه ملوان در جدول نیستم زیرا یک بازی کمتر هم داریم، از طرف دیگر، در نیم فصل می‌توانیم با جذب ۶ بازیکن وضعیت تیم را بهبود بخشیم. 

انتهای پیام/

نظر شما