شناسهٔ خبر: 22592540 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

اصرار وزارت به سرپرستی گرشاسبی در پرسپولیس

باوجود بازگشت علی اکبر طاهری از کربلا و مخالفت با استعفای وی از مدیرعاملی پرسپولیس، وزارت ورزش و جوانان همچنان از حمیدرضا گرشاسبی به عنوان سرپرست این باشگاه یاد می‌کند.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، علی اکبر طاهری که دو هفته پیش از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس استعفا داده بود هنوز موفق به دیدار با وزیر ورزش و جوانان نشده است. این در حالی است که سلطانی فر بلافاصله پس از آنکه خبر استعفای شفاهی طاهری را شنید با آن مخالفت کرد اما به اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پیغام داد در نبود مدیرعامل پرسپولیس، امور جاری را رتق و فتق کنند. از این رو حمیدرضا گرشاسبی با نظر شخص وزیر، به عنوان مدیرعامل موقت پرسپولیس برگزیده شد.

گفته می شود وزیر ورزش به خاطر رفتار طاهری در زمانی که باشگاه باید بدهی های مربوط به گذشته را پرداخت کرده تا بتواند مدارک مربوط به کسب مجوز حرفه ای را دریافت کند این تیم را رها کرده است گلایه مند است. همین موضوع هم سبب شده تا وزیر تمایلی نسبت به برگزاری جلسه با مدیرعامل مستعفی پرسپولیس نداشته باشد.

از طرفی نیز پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، گرشاسبی را در لابه لای خبرها و مصاحبه های مختلف به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس معرفی می کند.

از قرار معلوم حضور گرشاسبی به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس تا پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر فصل جاری، قطعی است؛ مگر اینکه طاهری خودش تصمیم به بازگشت گرفته و بخواهد دلخوری وزیر ورزش را از نحوه جدایی اش از باشگاه پرسپولیس حل و فصل کند. البته در این میان اسامی گزینه های دیگری برای مدیرعاملی پرسپولیس مجددا مطرح شده است و مشخص نیست با این شرایط، تکلیف صندلی مدیرعاملی پرسپولیس برای ماه های آینده به کجا خواهد کشید.

نظر شما