شناسهٔ خبر: 22584271 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

برانكو: راهكار برای خط حمله عالی پديده داريم!

امروز برانکو در نشست خبری خود و در واکنش به مشکلش با محسن مسلمان پاسخ نسبتا تندی داد و مدعی شد که هیچ مشکلی با او ندارد.

صاحب‌خبر -
به گزارش پارسينه؛  امروز برانکو در نشست خبری خود و در واکنش به مشکلش با محسن مسلمان پاسخ نسبتا تندی داد و مدعی شد که هیچ مشکلی با او ندارد.
 
او اعلام کرد که هر بازیکنی از تعویض شدن ناراحت می‎شود و این مساله‎ای طبیعی است. برانکو در ادامه خبر جالبی هم داد و اعلام کرد که در بازی فردا پرسپولیس و پدیده، حسين ماهینی نیمکت‎نشین خواهد بود! ماهینی در تمام بازی‎های قبلی پرسپولیس در لیگ برتر در ترکیب اصلی قرار داشته و به جز بازی با سپاهان که در دقیقه 75 تعویض شد و بیرون رفت در سایر بازی‎ها تا آخر در زمین حضور داشته است. هنوز مشخص نیست چرا برانکو تصمیم به نیمکت‎نشین کردن ماهینی گرفته اما به هر حال خروج او از ترکیب اصلی پرسپولیس برای اولین بار در لیگ هفدهم، اتفاق ویژه‎ای خواهد بود.
 
سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سوال خبرنگار پارسينه مبني بر اينكه پديده يكي از بهترين خطوط حمله را دارد و راهكار شما براي مقابله با خط حمله موفق اين تيم چيست گفت: « تيم ما فردا سه چهار بازيكن خوب و اصلي را در اختيار ندارد اما نسبت به پارسال نيمكت ما تقويت شده است و دغدغه غيبت چند بازيكن را نخواهيم داشت و براي خط دفاع نيز راهكار مناسبي خواهيم داشت اما درخصوص پديده عرض كنم كه اين تيم از خوب هاي ليگ است كه فردا قطعا كار سختي خواهيم داشت و نبايد اسير حريف شويم. آنها در بالاي جدول قرار دارند و بايد با كسب سه امتياز بار ديگر صدرنشين ليگ برتر شويم.  واقعا تیم موثری هستند. سه بازیکن و مهاجم جدید و تهاجمی آورده‌اند. قاضی، قاسم‌نژاد و خلعتبری و در کنارشان کمندانی که بازیکن جوان‌تری است حضور دارند و یک تیم خیلی خوب هستند. تیمی هستند که تلاش می‌کنند متفاوت از تیم‌های دیگر ایران بازی کننند. می‌دانم که بازی سختی خواهیم داشت. خط دفاع ما کاملا از همان بازیکنان سال گذشته است. البته جای شجاع خالی خواهد بود. همان طور که قبلا هم گفتم امسال بازیکنان‌مان را توسعه دادیم و بازیکنان مناسب و باکیفیتی روی نیمکت برای تعویض‌های احتمالی خواهیم  داشت.»
 
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه تیم المپیک عراق قصد دارد بشار رسن را به خدمت بگیرد و اینکه آیا پرسپولیس این بازیکن را در اختیار تیم المپیک کشورش قرار خواهد داد یا خیر گفت: این سوال جالبی است. بشار خیلی خوب با تیم هماهنگ شده است و در حال حاضر بازیکن ثابت ما شده است. او بازیکنی است که قطعا می‌توانیم از او انتظارات زیادی داشته باشیم و اینکه می‌خواهد به تیم ملی امیدشان کمک کند افتخاری برای او خواهد بود. من اینجا در دوراهی سختی قرار دارم که بگذارم برود یا نه. هنوز در باره این موضوع تصمیم نگرفته‌ام و وقت دارم.

نظر شما