شناسهٔ خبر: 22584193 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: دفاع پرس | لینک خبر

سردار پورجمشیدیان خبر داد؛

استقرار 3 گردان رزمی برای تامین امنیت اموال زلزله‌زدگان در غرب کشور

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با تاکید بر اینکه بحث تامین امنیت زلزله‌زدگان بسیار مهم است، گفت: برای تامین امنیت وسایل و احشام زلزله‌زدگان نیروی زمینی سپاه 3 گردان رزمی را به کار گرفته است.

صاحب‌خبر -
استقرار 3 گردان رزمی برای تامین امنیت اموال زلزله‌زدگان در منطقه
به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار سرتیپ «علی اکبر پورجمشیدیان» معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه  درباره آخرین اقدامات نیروی زمینی سپاه در امدادرسانی به حادثه دیدگان زلزله غرب کشور اظهار داشت: همانطور که وعده دادیم؛ تمام مراکز آمادی ما آنچه که از سرویس‌های بهداشتی داشتند برابر دستور فرمانده نیروی زمینی سپاه به منطقه منتقل کردند.

وی افزود: اولین محموله ست‌های حمام و سرویس بهداشتی سیار به منطقه رسید و یگان‌های مهندسی مستقر در نیروی زمینی سپاه در حال نصب این ست‌ها در روستاها هستند.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: یگان‌های مهندسی نیروی زمینی سپاه در تلاش هستند تا با نصب ست‌های حمام و سرویس بهداشتی سیار اوضاع بهداشتی را ساماندهی کنند.

وی با بیان اینکه تمام روستاهای منطقه را به ست‌های حمام و سرویس بهداشتی سیار مجهز خواهیم کرد،  افزود: همانطور که از مردم درخواست کردیم، خانواده‌های خیر با هم جمع شوند و برای زلزله‌زدگان کانکس خریداری کنند.

سردار پورجمشیدیان تصریح کرد: زندگی در چادر کار سختی است و باید کمک کنیم تا هرچه سریعتر کانکس‌ها را برای اسکان موقت میان مدت در منطقه مستقر کنیم.

وی تاکید کرد: نیروی زمینی سپاه آنچه که در توان دارد برای کمک به زلزله‌زدگان منطقه غرب کشور مستقر خواهد کرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه مردم زلزله‌زده در منطقه غرب کشور به والر و دستگاه‌های گرمایشی و تانکر آب نیاز دارند، گفت: همه دستگاه‌ها اعم از لشکری و کشوری برای کمک به زلزله‌زدگان یکدل شده‌اند.

سردار پورجمشیدیان با بیان اینکه اقدامات پزشکی خوبی برای کمک به زلزله‌زدگان انجام شده است، تصریح کرد: تیم‌های بهداشت و درمان ما هم در منطقه حضور دارند و به امدادرسانی مشغول هستند.

سردار پورجمشیدیان با تاکید بر اینکه بحث تامین امنیت زلزله‌زدگان بسیار مهم است، یادآور شد: برای تامین امنیت وسایل و احشام زلزله زدگان نیروی زمینی سپاه 3 گردان رزمی را به کار گرفته است.

انتهای پیام/ 211

نظر شما