شناسهٔ خبر: 22583220 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

فرمانده کل ارتش بار دیگر در مناظق زلزله‌زده غرب کشور حضور یافت

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران بار دیگر در منطقه زلزله‌‌زده غرب کشور حضور یافت.

صاحب‌خبر -

فرمانده کل ارتش بار دیگر در مناظق زلزله‌زده غرب کشور حضور یافت به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیرسرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور مجدد در مناطق زلزله‌زده از استمرار اقدامات مکمل پزشکی، استقرار کانکس‌های حمام و سرویس‌های بهداشتی و پوشش بهتر و بیشتر چادر‌های گروهی خبر داد و افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران ۵۰ تریلی کانکس حمام و سرویس‌های بهداشتی ارسال کرده که کار نصب و راه اندازی این کانکس‌ها به سرعت در حال انجام است و امید واریم با نظارت‌هایی که انجام می‌شود این مشکل به طور کامل برطرف شود.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: در این چند روز با فرماندهی در صحنه امیر حیدری، فرمانده نیروی زمینی، کمک‌رسانی و اقدامات اسکان اضطراری انجام شده، اما اقدامات بعدی از جمله تکمیل عملیات مکمل پزشکی و درمان بیماری‌های غیراورژانسی و کمک در پوشش بهتر چادر‌ها و همچنین تقویت اقدامات بهداشتی در دستور کار خواهد بود.

وی افزود: بی صبرانه مشتاق و منتظر فرصتی بودم تا خدمت همرزمان عزیزم برسم تا ضمن خداقوت، اگر کمک بیشتری مقدور باشد انجام دهم.

گفتنی است فرمانده کل ارتش در اولین ساعات امروز با حضور در مکان‌های اسکان موقت حادثه‌دیدگان از نزدیک با مردم گفت‌وگو کرد و فعالیت‌های ارتش در حوزه‌های پزشکی، بهداشتی و خدماتی را مورد ارزیابی قرار داد.

انتهای پیام/

نظر شما