شناسهٔ خبر: 22519932 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

آذری جهرمی خبر داد:

بسته‌های ویژه اپراتورهای موبایل برای مناطق زلزله‌زده

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه شرایط ارتباطی در مناطق زلزله زده به حالت قبل بازگشته است، گفت: اپراتورهای موبایل بسته های ویژه ای را در آن مناطق در نظر گرفته اند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط ارتباطی در مناطق زلزله زده غرب کشور گفت: از ساعات اولیه وقوع زلزله همکاران ما در ستاد بحران وزارت ارتباطات فعال بودند و در همان شب اول زلزله 147 سایت موبایل به دلیل آسیب زیرساخت های برقی از دسترس خارج شد، ولی همان شب به مدار برگردانده شد.

وی تصریح کرد: دیروز ظهر آخرین گزارشی که دریافت کردیم مبنی بر اینکه شرایط ارتباطی در مناطق زلزله زده به حالت قبل بازگشته است. اپراتورهای موبایل بسته های ویژه ای را در آن مناطق در نظر گرفته اند.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه فضای مجازی نقش مثبتی در کمک رسانی به حادثه دیدگان و اطلاع رسانی به موقع دارد، گفت: علیرغم این مسئله باید در این قبیل شرایط، کاری کنیم که از شایعات کاسته و یا به طور کامل در این خصوص شایعاتی نداشته باشیم.

آذری جهرمی در پایان اظهار داشت: از ستاد بحران گزارشی مبنی بر اختلال ارتباطاتی در مناطق زلزله زده دریافت نکرده ام؛ اما اگر چنین مسئله ای هم وجود داشته باشد همکاران بنده سریعا اقدام به حل مشکلات موجود خواهند کرد.

نظر شما