شناسهٔ خبر: 22519642 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد آنلاین | لینک خبر

ترامپ از آغاز ریاست، هر روز بیش‌از ۵حرف غلط گفت

طبق گزارش روزنامه آمریکایی، دونالد ترامپ در 298 روزی که از ریاست جمهوری او می‌گذرد، به طور میانگین روزانه 5.5 و در مجموع 1628 ادعای نادرست یا گمراه‌کننده مطرح کرده است.

صاحب‌خبر -

 به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، در حالی که رئیس‌جمهور آمریکا همواره در رد مواضع و انتقادات رسانه‌های آمریکایی مخالف خود در این کشور آنها را «اخبار جعلی» می‌‎خواند، حال یک رسانه گزارشی درباره تعداد ادعاهای نادرست و گمراه‌کننده دونالد ترامپ منتشر کرده است.

روزنامه واشنگتن پست که علی رغم جمهوریخواه بودنش، مواضع انتقادی تندی علیه ترامپ دارد، گزارش داده که با گذشت 298 روز از آغاز ریاست جمهوری ترامپ، او به طور میانگین روزانه 5.5 و در مجموع 1628 ادعای نادرست یا گمراه‌کننده مطرح کرده است.

بنا بر تخمین این روزنامه، در صورتی که ترامپ با همین سرعت کنونی به ادعاهای دروغ و گمراه کننده خود ادامه دهد، او در سالگرد یکسالگی ریاست جمهوری‌اش از مرز 2000 ادعای دروغ و گمراه کننده عبور خواهد کرد.

این گزارش در حالی مطرح شده که رئیس‌جمهور آمریکا از ابتدای ریاست جمهوری، بارها ادعاهای جنجالی درباره مسائل خارجی مطرح کرده و مقامات کشورهای مختلف را به واکنش‌ وا داشته است.

نظر شما