شناسهٔ خبر: 22519331 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: جماران | لینک خبر

سپرده های کمتراز 100 میلیون تومان موسسه آرمان از هفته آینده پرداخت می شود

محمد خدابخشی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: موسسات آرمان توسعه و افضل توس قرار است بر اساس مجوز روز چهارشنبه از هفته آینده پرداخت‌های زیر 100

صاحب‌خبر - محمد خدابخشی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: موسسات آرمان توسعه و افضل توس قرار است بر اساس مجوز روز چهارشنبه از هفته آینده پرداخت‌های زیر 100 میلیومن تومان را آغاز کنند.
وی اظهار کرد: موسسه مالی و اعتباری آرمان توسعه با موسسه ملل ادغام شده و مشکل سپرده‌گذاران تا مبلغ سه میلیون تومان که تعدادشان معادل 77 درصد سپرده گذاران آن موسسه می‌شود حل شده است.
وی گفت:طبق اظهارات رئیس کل بانک مرکزی درباره نحوه پرداخت بدهی سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری فرشتگان با تصمیم سران قوا قرار است بدهی تا 200 میلیون تومان به همه سپرده‌گذاران پرداخت شود.
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس افزود: موسسه کاسپین به هیچ‌ شخصی بدهکار نبوده و الان هم نیست و مشکل تعاونی‌هایی هم که در کاسپین ادغام شده‌اند، در حال حل شدن است.
نماینده الیگودرز اظهارکرد: طبق گفته رئیس کل بانک مرکزی، بدهی سپرده‌‎گذاران ثامن الحجج تا 200 میلیون تومان هم تعیین تکلیف شده و در حال پرداخت است.
خبرنگار: جابر اسدی**انتشاردهنده:محمد علیدوستی
/6060/7279

نظر شما