شناسهٔ خبر: 22516093 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

باغ کتاب برگزار می کند؛

آیین کتابخوانی و اهدای کتاب های صوتی رایگان برگزار می‌شود

جلسه کتابخوانی و اهدای کتاب های صوتی رایگان در روز جهانی کتاب، کتابخوانی و کتابدار در باغ کتاب برگزار می‌شود

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی کلهر، مدیر فروشگاه بزرگسال باغ کتاب در اشاره به برنامه های این فروشگاه به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار که چهارشنبه 24 آبان از ساعت 14 تا 20 برگزار می شود، اظهار کرد: تلاش داشتیم در این روز و هفته کتاب لحظات شاد و مفرحی را برای بازدیدکنندگان باغ کتاب فراهم کنیم. اما زلزله کام همه را تلخ کرد و تلاش می کنیم برنامه های هفته کتاب را با حفظ احترام داغ دیده گان این اتفاق ادامه دهیم. 

وی عنوان کرد: تصمیم داریم در این روز کتاب خواندن و کتاب شنیدن را متفاوت از روزهای دیگر تجربه کنیم. به همین دلیل برای کتابخوانی میزبان راضیه برومند، بهرام شاه محمدلو، کاظم هژبر آزاد، بهروز رضوی، مریم رحیمی، نازنین مهیمنی، سحرآغاسی و شرگان انورزاده هستیم. 

به گفته مدیر فروشگاه بزرگسال باغ کتاب، شرکت کنندگان در این برنامه می توانند با اینترنت رایگان از اپلیکشین " واو خوان" با لینک https://goo.gl/RzTnUF کتاب های صوتی دانلود کنند.

کلهر از حضور موسسه خیریه ریشهها در این روز در باغ کتاب خبر داد و گفت: این موسسه نیز برای جمع آوری کمک به زلزله زدگان در روز کتاب ما را همراهی می کنند و بازدیدکنندگان باغ کتاب می‌توانند کمک های خود برای آسیب دیدگان زلزله را از این طریق به آن ها برسانند.

نظر شما