شناسهٔ خبر: 22514891 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: نصر | لینک خبر

خبر/

استاندار آذربایجان شرقی پای درد دل مردم نشست

نصر: استاندار آذربایجان شرقی در نخستین ملاقات مردمی رسمی خود، پای صحبت ها و درد دل جمعی از شهروندان نشست و به مشکلات آنها رسیدگی کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، مجید خدابخش امروز سه شنبه در دیدار صمیمی خود با تعدادی از مردم استان از شهرها و روستا های دور و نزدیک، به درخواست ها، پیشنهادها و شکایت های آنان گوش کرد و دستورهای لازم برای رفع مشکلات مطرح شده را به مدیران دستگاه های استانی صادر کرد.

بر اساس این گزارش، جمعی از معاونان و مدیران کل استانداری و نهادهای دولتی مستقر در آذربایجان شرقی نیز استاندار را در این دیدار همراهی و دستورهای صادر شده از سوی مدیریت ارشد استان را برای رفع مشکلات مراجعان پیگیری کردند.

استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه این دیدار به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در 45 روزی که توفیق خدمت در این استان را داشته ام، در جلسات و برنامه های مختلف به صورت جسته و گریخته با شهروندان دیدارهای مختلفی داشته ام و امروز نخستین دیدار رسمی من با مردم است.

مجید خدابخش افزود: مراجعان امروز در موضوعات مختلف مرتبط با ادارات و نهادهایی همچون شهرداری، دارایی و تامین اجتماعی مشکل داشتند.
وی ادامه داد: به دلیل درخواست تعداد بسیاری از مردم عزیز استان برای دیدار و گفت و گو، سعی خواهم کرد به صورت یک هفته در میان به همراه مدیران و معاونان استانداری و مدیران ادارات و سازمان های مختلف با مردم دیدار داشته باشیم.

خدابخش اظهار کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و خدمت به آنان افتخار مسوولان نظام است.

40 نفر از درخواست کنندگان برای دیدار حضوری با استاندار آذربایجان شرقی عصر امروز در عمارت تاریخی استانداری حضور یافتند و مشکلات و درخواست های خود را بیان کردند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما