شناسهٔ خبر: 22514672 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت‌وگو با فارس:

افزایش ظرفیت 42 درصدی در اعزام هجدهم دانشجویان به عتبات/ شروع ثبت نام جدید از دی ماه

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعزام دانشجویان به عتبات در دوره هجدهم از اول بهمن و با ظرفیت 17 هزار نفر خبر داد و گفت: ثبت نام و قرعه کشی این دوره در دی ماه است.

صاحب‌خبر -

حجت الاسلام سید محمد رضا فقیهی در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال گفت: از اول بهمن ماه سالجاری دوره هجدهم اعزام دانشجویان به عتبات آغاز می شودکه تا ماه رمضان یعنی نیمه اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: ظرفیت این دوره از اعزام 17 هزار نفر است.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: ثبت نام و قرعه کشی دوره هجدهم اعزام دانشجویان به عتبات در دی ماه است.

وی خاطرنشان کرد: نسبت به دوره هفدهم اعزام دانشجویان به عتبات افزایش ظرفیت داشته ایم.

حجت الاسلام فقیهی اظهار داشت: به دنبال آن هستیم که کیفیت را فدای کمیت نکنیم به همین دلیل در زمینه تایید روحانی کاروان، هتل، خدمات، و ... با حساسیت زیادی آنرا تایید می کنیم تا خیال دانشجویان از بابت کلیه مسائل راحت باشد.

وی افزود: در دوره هفدهم اعزادم دانشجویان به عتبات 96 هزار نفر ثبت نام کرده و در نهایت 12 هزار نفر اعزام شدند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان درباره احتمال کاهش هزینه های عتبات دانشجویی تصریح کرد: در عراق مشکلات هتل و کیفیت آن داریم و به همین دلیل نتواسنته ایم این هزینه را کاهش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: ثبت نام و قرعه کشی اعزام دانشجویان به عتبات بر عهده ستاد عمره و عتبات دانشجویی است ولی اعزام توسط شرکت شمسا وابسته به سازمان حج و زیارت صورت می گیرد.

حجت الاسلام فقیهی گفت: با توجه به تعطیلی عمره، ظرفیت اعزام داشجویان به عتبات را افزایش داده ایم.

وی درباره حضور ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در یازهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال گفت: به همکارانم در ستاد عتبات دانشجویی اعلام کردم که در نمایشگاه حاضر شویم تا از تجارب دیگران در این زمینه استفاده کرده و هزینه بیشتری را در فعالیت هایمان پرداخت نکنیم ضمن اینکه با این کار از موازی کاری ها جلوگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نظر شما