شناسهٔ خبر: 22514052 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

در گفت‌وگو با تسنیم

قمری: پول وزارت ورزش برسد، مربی درجه یک خارجی جذب می‌کنیم/ عجله‌ای برای انتخاب نداریم

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت این رشته ورزشی را تشریح کرد.

صاحب‌خبر -

خسرو قمری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره انتخاب سرمربی برای تیم ملی دوچرخه‌سواری استقامت و نیمه استقامت اظهار داشت: قرار بود جلسه کمیته فنی فدراسیون در هفته جاری تشکیل شود، اما به دلیل برنامه‌هایی که پیش آمد، این جلسه به هفته آینده موکول شد. چهار گزینه ایرانی برنامه‌های خود را ارائه کرده‌اند و ما منتظر هستیم تا درباره دستمزد پیشنهادی خود نیز صحبت کنند. البته آنها معتقدند که این کار باید پس از انتخاب نهایی صورت بگیرد.

وی در ادامه افزود: یکی از گزینه‌های ما برای هدایت تیم ملی، استفاده از مربی ایرانی و بهره بردن از یک مربی خارجی به‌عنوان مشاور در کنار اوست تا بتوانیم از تجربیات مربی خارجی کمک بگیریم.

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری با اشاره به شرایط مالی برای جذب مربی خارجی گفت: با توجه به در پیش بودن بازی‌های آسیایی، جلسه‌ای را با وزیر ورزش داشتیم و مواردی را عنوان کردیم که البته نیازمند بودجه بیشتر است و امیدواریم محقق شود. ما برای جذب سرمربی تمام وقت خارجی درجه یک باید براساس شرایط مالی فدراسیون حرکت کنیم، در غیر این‌صورت و اگر مشکل مالی داشته باشیم، از گزینه مربی ایرانی و استفاده از مشاور خارجی بهره می‌بریم.

قمری درباره زمان تصمیم‌گیری نهایی برای این موضوع خاطر نشان کرد: عجله‌ای نداریم، چرا که فصل دوچرخه‌سواری استقامت و نیمه استقامت در آذر ماه به پایان می‌رسد و باید نزدیک به یک ماه به رکابزنان استراحت بدهیم تا تجدیدقوا کنند. همین وقفه می‌تواند زمان خوبی برای انتخاب سرمربی تیم ملی باشد.

انتهای پیام/

نظر شما