شناسهٔ خبر: 22513877 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

باقری معتمد در گفت‌وگو با میزان:

پولادگر با مدال نقره من در فدراسیون ماندگار شد/ روند انتخابات فدراسیون تکواندو عادلانه نیست/ شایعه تغییر تابعیت من خنده‌دار است

خبرگزاری میزان- تکواندوکار پرافتخار کشورمان به روند انتخابات فدراسیون تکواندو معترض است و اعتقاد دارد رئیس کنونی تکواندو از تمام امکانات فدراسیون برای کسب رای استفاده می‌کند.

صاحب‌خبر -

محمد باقری معتمد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزرای میزان، با بیان این مطلب که یک سال و نیم پیش از رییس فدراسیون تکواندو شکایت کردم اظهار داشت: دنبال حق و حقوق از دست رفته خودم هستم و قرار است بازپرس هفته آینده رای نهایی را در این خصوص صادر کند.مدت‌هاست پیگیر این موضوع هستم و بالاخره حقم را میگیرم.

وی با اشاره به اینکه روند انتخابات فدراسیون تکواندو عادلانه نیست، افزود: وزارت ورزش و جوانان باید برای فدراسیون تکواندو سرپرست بگذارد تا شرایط عادلانه پیش برود و انتخابات مثل دوره‌های گذشته نباشد.

ملی‌پوش سابق تکواندو ادامه داد: در انتخابات سال گذشته گفتم که به پولادگر رای نمی‌دهم و بسیار خوشحالم که به او رای ندادم.البته از همان روز اختلافات این آقا با بنده شروع شد و تا الان هم ادامه دارد.

دارنده مدال نقره المپیک لندن تصریح کرد: پولادگر با مدال نقره من در فدراسیون ماندگار شد و ای کاش مدال المپیک نمی‌گرفتم که پولادگر از تکواندو برود!

باقری معتمد با اشاره به اینکه «مختار کلانتری» بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون است، افزود: با  کلانتری صحبت کردم و به نظرم او گزینه خوبی برای ریاست فدراسیون هستند.البته احترام خاصی برای تمام کاندیداها قائل هستم اما نظر اکثر قهرمانان روی کلانتری است.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت ریاست مجدد پولادگر در چه کشوری به فعالیتش ادامه می‌دهد، گفت: شایعا زیادی در این باره مطرح شده اما هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفتم.باید ببینیم تا آن موقع شرایط چطور پیش می‌رود.

هوگوپوش باتجربه کشورمان در پایان تصریح کرد: در دو ، سه سال اخیر انفرادی تمرین کردم و از فدراسیون هیچ کس سراغی از من نگرفت.حتی برخی دوستان شایعاتی مطرح کردند که من تابعیت کشور دیگری را قبول کردم که واقعا خنده‌دار است.در هر حال اواخر سال جاری در خصوص ادامه فعالیت ورزشی خودم تصمیم می‌گیرم.

انتهای پیام/

 

نظر شما