شناسهٔ خبر: 22509783 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: شما نیوز | لینک خبر

ماجرای درگیری دایی و مامور لباس شخصی!

درگیری علی دایی با یکی از مامورین حاضر در ورزشگاه تختی یکی از حواشی دیدار فینال جام شهداء بود.

صاحب‌خبر -

به گزارش شما نیوز ، پس از سوت پایان نیمه اول دیدار دو تیم سایپا و تراکتورسازی در فینال جام شهداء علی دایی به سمت رختکن می رفت که توهین یکی از هواداران تراکتورسازی باعث آغاز درگیری ها و عصبانیت سرمربی سایپا شد. در همین حین یکی از مامورین نیروی انتظامی که لباس شخصی به تن داشت با پرخاش به سمت علی دایی رفت که رفتار متقابل سرمربی نارنجی پوشان را در پی داشت که تیمش نیمه اول را با شکست راهی رختکن شده بود.


این درگیری البته انتهای حواشی نبود و در پایان بازی باز هم شاهد درگیری مامور مذکور و علی دایی بودیم.


 دایی که در طول بازی هم بارها با فریادهای خود به عملکرد شاگردانش که نتوانستند نمایش خوبی مقابل تیم یحیی گل محمدی که همیشه رقابت به او برایش اهمیت دارد، ارائه دهند و با سه گل مغلوب شدند و البته داور مسابقه اعتراض کرده بود، در پایان بازی با عصبانیت بیشتری زمین مسابقه را ترک می کرد که درگیری او با مامور لباس شخصی وارد فاز تازه ای شد.


در نهایت دخالت فرمانده نیروهای انتظامی حاضر در ورزشگاه تختی به قائله خاتمه داد، اما عصبانیت علی دایی فروکش نکرد و سرمربی نارنجی پوشان بدون حضور در کنفرانس خبری استادیوم تختی را ترک کرد. ناراحتی دایی به حدی بود که حتی تابلوی نقاشی که برای او هدیه آورده بودند، در ورزشگاه تختی جا ماند!

نظر شما