شناسهٔ خبر: 22500842 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

فساد جنسی اسپیسی «بازی مالی» را جایگزین «همه پول‌های جهان» کرد

انستیتوی فیلم آمریکا اعلام کرد فیلم «همه پول‌های جهان» را به‌عنوان اثر اختتامیه مراسم خود اکران نخواهد کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، حواشی پیرامون رسوایی اخلاقی کوین اسپیسی بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون آمریکا نه‌تنها به سریال «خانه پوشالی» بلکه به فیلم جدید او «همه پول‌های جهان» هم لطمات سنگینی زده است.

وقتی رسوایی جنسی بازیگر نقش فرانک آندروود سریال «خانه پوشالی» رسانه‌ای شد به‌جز تعطیلی این سریال، فیلم سینمایی «همه پول‌های جهان» رایدلی اسکات را هم تحت تأثیر قرار داد. سازندگان این فیلم سینمایی که خودشان را برای فصل جوایز آماده می‌کردند با توجه به اتفاقات اخیر تصمیم گرفتند کریستوفر پلامر، بازیگر سرشناس سینمای جهان را جایگزین کوین اسپیسی کنند تا تنها پیش از شش هفته تا اکران، تمام بخش‌های مربوط به بازیگر نقش اول خودشان را مجدداً ضبط کنند.

انستیتوی فیلم آمریکا هم با وجود حواشی درج‌شده برای «همه پول‌های جهان» تصمیم گرفت تا این اثر را به‌عنوان اختتامیه مراسم خود در روز 16 نوامبر اکران نکند و به‌جای آن از نخستین تجربه کارگردانی آرون سورکین، «بازی مالی» با حضور جسیکا چستین رونمایی کند. در این فیلم به‌جز جسیکا چستین بازیگران سرشناسی چون ادریس البا و کوین کاستنر هم ایفای نقش می‌کنند.

دو سال پیش فیلم «کسری بزرگ» به‌عنوان اثر اختتامیه انستیتوی فیلم آمریکا روی پرده رفت که در نهایت موفق شد نامزد چندین جایزه اسکار شود و تندیس طلایی بهترین فیلمنامه اقتباسی را هم به خودش اختصاص دهد. آیا تاریخ برای «بازی مالی» تکرار می‌شود؟

انتهای پیام/*

نظر شما