شناسهٔ خبر: 22103226 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: راه دانا | لینک خبر

رئیس کل دادگستری استان کرمان:

جدی گرفتن تهدید مفاسد اقتصادی/باز شدن پای مدیران بانکی استان به مفاسد اقتصادی

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: تهدید مفاسد اقتصادی بایستی جدی گرفته شود زیرا سلامت جامعه در گرو مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی است .

صاحب‌خبر -

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  آرمان کرمان، یدالله موحد در جمع قضات دادگاه های تجدید نظر استان کرمان اظهار کرد: همانگونه که مفسدین اقتصادی بی رحمانه در حال غارت اموال و منافع عمومی هستند، دستگاه قضایی نیز با شدت و قاطعیت تمام جلوی غارتگران بیت المال خواهد ایستاد.

 
وی با بیان اینکه متاسفانه پای تعدادی از مدیران و کارکنان سیستم بانکی در پرونده های کلان مفاسد اقتصادی در استان کرمان باز است تصریح کرد: چندین سال است که جامعه با تهدید مفاسد اقتصادی مواجه است و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) نیز به موقع تذکرات لازم را در این زمینه صادر نموده است.
 
رئیس کل دادگستری استان کرمان تاکید کرد: بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، مقابله با مفسدین اقتصادی یک جهاد همه جانبه را می طلبد.
 
موحد خطاب به قضات استان کرمان با بیان اینکه تهدید مفاسد اقتصادی بایستی جدی گرفته شود،گفت: سلامت اجتماعی جامعه در گرو مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی است و در این راستا با همکاری دستگاه قضایی و طی یکسری اقدامات اطلاعاتی از سوی دستگاه های اطلاعاتی استان اقدامات مناسبی در زمینه مقابله و مبارزه با مفاسد اقتصادی در حال انجام است.
 

انتهای پیام/

نظر شما