شناسهٔ خبر: 22036939 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

فکر نمی کردم اینقدر نابسامانی در فارس وجود داشته باشد

استان‌ها > فارس - «خبرجنوب» نوشت: استاندار فارس گفت: سعی می کنیم زمینه را برای کارآفرینی زنان فراهم و امکان مدیریت بانوان در فارس را بیشتر از قبل تأمین نماییم.

صاحب‌خبر -

اسماعيل تبادار در نشست مشاوران امور زنان و خانواده دانشگاه هاي كشور و دستگاه هاي اجرايي فارس، افزود: قبل از اين كه به فارس بيايم فكر نمي كردم آن قدر نابساماني وجود داشته باشد و تصورم از اين استان مهم وضعيتي مانند بهار بود اما اين طور نيست و بايد با توكل و همت با بهره مندي از پتانسيل هاي موجود زمينه عمران و آبادي را فراهم كنيم.
وي يادآور شد: آرامش در زندگي، معطوف به گرمي کانون خانواده است و انتظار داريم در پهنه همه مطالبات از اين موضوع غفلت نشود، در همين خصوص توسعه انجمن هايي كه نگاه تحقيقي و پژوهشي به موضوع داشته باشند ضروري است.
تبادار گفت: اصلاح افراد در كانون گرم خانواده آن هم در دامان مادران و زنان امكان پذير است و بايد به فكر تقويت نهاد خانواده بود.
استاندار فارس گفت: شايد سال هاي بيشتري نياز باشد آن گونه كه زنان توقع دارند بدون تبعيض جنسيتي به آن ها نگاه شود اما با اعتماد به نفس و خودباوري بانوان مي توان سريع تر به اهداف مطلوب رسيد.

 

46

برچسب‌ها:

نظر شما