شناسهٔ خبر: 21888048 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: زومجی | لینک خبر

بازی Reservoir Dogs: Bloody Days معرفی شد

صاحب‌خبر -

امروز و در جدیدترین اخبار بازی اعلام شد که استودیو بیگ استار گیمز با همکاری کمپانی فیلم‌سازی لاینزگیت در حال ساخت بازی‌ای بر اساس فیلم Reservoir Dogs کوئنتین تارانتینو است. این بازی Reservoir Dogs: Bloody Days نام دارد و یک بازی شوتر با دوربین ایزومتریک است. در این بازی شما به همراه اعضای گروه‌تان باید از مکان‌های مختلفی سرقت کنید. همچنین یک قابلیت ویژه نیز در بازی به‌تان داده می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید زمان را به عقب برگردانید و در صورتی که تصمیم اشتباهی گرفته‌اید، آن را اصلاح کنید.

در ادامه می‌توانید ویدیو معرفی این بازی را تماشا کنید:

دانلود SD360p | دانلود‌ HD720p | دانلود Full HD1080p

Reservoir Dogs اولین فیلم بلند تارانتینو بود که بازیگرانی چون مایکل مدسون، هاروی کیتل و کریس پن در آن ایفای نقش کرده بودند. طبق اعلام سازندگان در بازی ساخته شده بر اساس این فیلم گیمر‌ها می‌توانند شخصیت‌هایی چون Mr. Blonde، Mr. Blue، Mr. Brown، Mr. Orange، Mr. Pink و Mr. White را کنترل کرده و در سرقت‌های مختلف شرکت کنند. این بازی قرار است ابتدا طی سال جاری برای پی‌سی و از طریق استیم منتشر شود و پس از آن برای ایکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. سازندگان اشاره‌ای به نسخه پلی‌استیشن 4 بازی نکرده‌اند.

لیام پتون، رییس استودیو بیگ استار گیمز، در مورد این بازی گفت:

ما همگی از طرفداران فیلم Reservoir Dogs هستیم و می‌خواهیم یک بازی اعتیاد‌آور بسازیم که به بهترین شکل ممکن بتواند تنش‌ها و حس و حال این فیلم را منتقل کند. گیمر‌ها قادر خواهند بود چند شخصیت را در طول مراحل کنترل کنند و می‌توانند زمان را هم دستکاری کنند. آن‌ها باید با استفاده از نقاط قوت هر یک از اعضای گروه نقشه خود را چیده و سپس سرقت را انجام دهد. هر حرکت و رفتار آن‌ها در نتیجه نهایی مرحله تاثیر خواهد داشت و به همین دلیل هم باید برای کارهایشان برنامه داشته باشند.

نظر شما