شناسهٔ خبر: 21883644 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

درگیری مسلحانه در یکی از جایگاه‌های سوخت در بندرعباس

فرمانده انتظامی هرمزگان از درگیری مسلحانه در یکی از جایگاه‌های سوخت در بندرعباس خبر داد و گفت: تلاش‌ها برای دستگیری فرد ضارب ادامه دارد.

صاحب‌خبر -
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمد اسماعیل مشایخ ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت 05:53 صبح امروز در پی اطلاع از وقوع یک فقره تیراندازی در یکی جایگاه‌های سوخت سطح شهرستان، ماموران بلافاصله به محل اعزام شدند. 
 
وی افزود: بنابر اظهارات یکی از کارگران پمپ بنزین در ساعت فوق فردی ناشناس که کلاه ایمنی بر سر داشته و چهره او قابل شناسایی نبوده وارد جایگاه شده و با کارگر پمپ بنزین درگیر می‌شود. 
 
این مسئول انتظامی بیان داشت: بر اثر سرو صدا، بقیه کارگران نیز که در اتاق استراحت بودند متوجه درگیری شده و به طرف فرد ناشناس رفته و با وی درگیر شده که در این حین متوجه اسلحه کمری که در دست فرد ناشناس است می‌شوند. 
 
فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس تصریح کرد: کارگران در صدد گرفتن اسلحه از ضارب می‌شوند  که در همین حین یکی از کارگران جایگاه از ناحیه پای راست مورد اصابت تیر واقع شده و فرد ضارب نیز از محل متواری می‌گردد. 
 
مشایخ در پایان بیان داشت: تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری فرد ضارب و بررسی علل و انگیزه این اقدام توسط فرد ضارب ادامه دارد. 
 
انتهای پیام/ج/

نظر شما