شناسهٔ خبر: 21880667 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: نصر | لینک خبر

در راستای افزایش ایمنی و تکریم پاکبانان شهر؛

طرح لباس پاکبانان تبریز تغییر می کند/ افزایش ایمنی و تکریم پاکبانان مورد توجه سازمان پسماند

نصر: مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریزاز تغییر طرح لباس پاکبانان در راستای تکریم پاکبانان شهر و در آستانه 2018 خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش نصر، علیرضا اصغری مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از تغییر طرح لباس پاکبانان در آستانه  تبریز 2018 ، پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی خبر داد.

وی افزود : با توجه به اهمیت موضوع این مهم با بهرمندی از تجربه های داخلی و استفاده از نظریات کارشناسان ذیربط و پاکبانان در قالب طرح نو آورانه و با در نظر گیری نکات فنی و اجرایی کار، در استقبال از 2018 مورد بهره برداری قرار میگیرد.

اصغری همچنین شاخص هایی از جمله آسایش و تکریم پاکبانان ، کیفیت مناسب ، دو تکه بودن و همچنین استفاده از شبرنگ های ترافیکی به جهت افزایش ایمنی آنها را از دیگر ویژگی های این طرح برشمرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در پایان با اشاره به تولید 1200 تن زباله در روز که با مدیریت صحیح و تلاش به موقع و بدون متوقف پاکبانان و تلاشگران سازمان مدیریت پسماند جمع آوری و به مرکز دفن فنی مهندسی منتقل می شود، افزود : پاکیزگی شهر در سایه تلاش شبانه روزی پاکبانان و رانندگان حمل زباله  محقق می شود که باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما