شناسهٔ خبر: 21808672 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: گیمفا | لینک خبر

تماشا کنید: اولین تریلر گیم‌پلی بازی Jurassic World Evolution منتشر شد

در نمایش زنده‌ی شرکت مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام در ماه آگست سال جاری بود که از عنوان جدیدی بر اساس دنیای پارک ژورسیک، یعنی Jurassic World Evolution رونمایی شد و طرفداران این فرانچایز را به شدت هیجان زده کرد. حال، امروز اولین تریلر از گیم‌پلی بازی منتشر شده است که می‌توانید آن را در ادامه مطلب تماشا نمایید.

صاحب‌خبر -
تماشا کنید: اولین تریلر گیم‌پلی بازی Jurassic World Evolution منتشر شد

در نمایش زنده‌ی شرکت مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام در ماه آگست سال جاری بود که از عنوان جدیدی بر اساس دنیای پارک ژورسیک، یعنی Jurassic World Evolution رونمایی شد و طرفداران این فرانچایز را به شدت هیجان زده کرد. حال، امروز اولین تریلر از گیم‌پلی بازی منتشر شده است که می‌توانید آن را در ادامه مطلب تماشا نمایید.

همان طور که گفته شد، در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ از بازی Jurassic World Evolution با یک تریلر سینمایی رونمایی شد و حال، نوبت به آن رسیده تا سازندگان اولین تریلر گیم‌پلی بازی را به طرفداران نشان دهند. این تریلر در واقع روز گذشته در Frontier Expo 2017 پخش شد اما هم‌اکنون به دست عموم مردم رسیده است و می‌توان آن را در چنل رسمی یوتیوب سازندگان مشاهده کرد.

در این تریلر گیم‌پلی، بخش ‌هایی از بازی به نمایش در می‌آید و همان طور که تا الآن حدس زده‌اید، تعداد زیادی دایناسور در محیطی زیبا و با شکوه به تکاپو درمی‌آیند. در بین این دایناسورها، گونه های مشهوری مانند t-Rex و brontosaus و triceratops و… را مشاهده می‌کنیم.

قطعا این بازی برای طرفداران فرانچایز پارک ژوراسیک مورد انتظار است اما اگر از بازی‌بازان قدیمی و کهنه کار باشید، حتما دوران طلایی بازی‌های ویدیویی این فرانچایز را به خاطر دارید. در نسل ششم کنسول‌ها، بازی Jurassic Park: Operation Genesis برروی کنسول پلی‌استیشن ۲ خاطرات بسیاری را برای ما رقم زد و اگر Jurassic World Evolution به اندازه نصف این بازی کلاسیک نیز خوب باشد، می‌توان به آن امیدوار بود. Jurassic World Evolution به کاربران این امکان را می‌دهد که پارک دهشتناک خود را هر آن طور که دوست دارند بنا کنند. شما در این عنوان قادر خواهید بود که پارک ژوراسیک شخصی خود را بسازید.

شما می‌توانید در زیر، تریلر گیم‌پلی جدید منتشر شده از بازی را تماشا و دانلود نمایید. همچنین می‌توانید از اینجا، نگاهی به تریلر سینمایی و معرفی بازی Jurassic World Evolution که در نمایشگاه گیمزکام سال جاری پخش شد، داشته باشید.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

نظر شما