شناسهٔ خبر: 21508061 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

میرزایی: شرمنده هواداران سپاهان شدیم

بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: متاسفانه در این مسابقه شرمنده هواداران تیم سپاهان شدیم اما امیدوارم در ادامه نتیجه را جبران کنیم.

صاحب‌خبر -
رضا میرزایی شامگاه پنجشنبه پس از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نیاز زیادی به امتیاز این مسابقه داشتیم، اظهار داشت:  متاسفانه ما در این مسابقه نتوانستیم سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم اما بدون شک در بازی های آینده تلاش می کنیم این  امتیاز را کسب کنیم.

وی با بیان اینکه تیم ما امروز شرمنده هواداران خود شد، افزود: امیدوارم بتوانیم در بازی های آینده دو امتیاز از دست رفته را جبران کرده و شرایطی خوبی برای سپاهان رقم بزنیم.

بازیکن سپاهان با بیان اینکه در صحنه گل دوم سپاهان شگرد خود را به کار گرفتم، افزود: در آن صحنه پاس را به جلال الدین علی محمدی دادم و خوشحالم که توپم وارد دروازه شد و باعث شد بازی را به تساوی برسانیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر پیرامون اینکه این تیم اصفهانی چه زمانی نتیجه می گیرد، گفت: ما بازیکنان زیادی در تیم خود تغییر داده ایم و شرایط تیم دچار تغییرات زیادی شده است اما با گذشت زمان می توانیم شرایط خود را بهبود بخشیم.

نظر شما