شناسهٔ خبر: 21368315 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

جزئیاتی درباره علت قتل پسر ۱۱ ساله

سرپرست امور جنایی تهران توضیحاتی را درباره پرونده قتل پسر ۱۱ ساله‌ای که توسط جوانی در رباط کریم به قتل رسیده بود ارایه داد.

صاحب‌خبر -
محمد شهریاری گفت: متهم بیش از ۶۱ ضربه چاقو به پسر ۱۱ساله زده است که فقط ۳۶ ضربه آن به سر و صورت از جمله داخل چشم‌های وی بوده است.

وی افزود: علت فوت حسب اعلام پزشکی قانون ضربات متعدد چاقو است و تحقیقات در خصوص انگیزه متهم از ارتکاب قتل در حال انجام است.

وی گفت: متهم اصلی حسب اعتراف در کودکی در پارک رازی مورد تعرض قرار گرفته و فعلا عنوان می‌کند که یک عقده‌ای در وی ایجاد شده بوده و به بهانه دیدن کبوتر پسربچه را به خانه کشانده است.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با بیان این‌که «برادر متهم هم به دلیل کمک به حمل جسد و بردنش به قم دستگیر شده است» گفت: متهم با پراید برادرش و به کمک او جسد را داخل یک چمدان گذاشته و به جاده قم برده بود.

شهریاری شب گذشته با اشاره به پرونده قتل یک پسر ۱۱ ساله در چهار روز گذشته گفته بود که حدود سه الی چهار روز گذشته پسر ۱۱ ساله ای در یک پارک در خیابان رباط کریم گم شده بود و همان روز ما به متهم که -جوان ۲۴ ساله و مجرد است- مظنون شدیم و وی بازداشت شد. نهایتا متهم امروز به قتل این پسر بچه اعتراف کرد و در اعترافاتش گفت که با همکاری برادرش جسد را به کیلومتر ۶۰ قم - تهران برده است.

وی گفته بود که جسد در حال انتقال به تهران است و تا الان با تحقیقات به عمل آمده مشخص شده که جسد دارای فساد نعشی شده و در حال انتقال به پزشکی قانونی تهران است و فعلا علت و انگیزه قتل مشخص نیست و باید بررسی شود.

نظر شما