شناسهٔ خبر: 21363556 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

مدیر منابع انسانی مسجد مقدس جمکران اعلام کرد:

برگزاری ۱۰۰ عنوان دوره آموزشی تخصصی در سال جاری

خبرگزاری شبستان: مدیر منابع انسانی مسجد مقدس جمکران بابیان اینکه صد عنوان دوره آموزشی تخصصی در سال جاری برگزار می‌شود، گفت: نیمی از این دوره‌ها تا پایان ۶ ماه نخست سال جاری برگزار شده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حسین بنی حسن، مدیر منابع انسانی مسجد مقدس جمکران بااشاره به برپایی دوره‌های تخصصی و مهارت افزایی ضمن خدمت برای کارکنان این مکان مقدس، اظهار کرد: دوره‌های تخصصی به جهت بالا بردن سطح کیفی و ارائه خدمات مطلوب به زائران و نیز تحقق چشم‌انداز و اهداف مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه واحد آموزش و ارزیابی منابع انسانی مسجد مقدس جمکران برگزاری تعدادی از دوره‌های تخصصی را بر عهده دارد، افزود: مسجد مقدس جمکران علاوه بر دوره‌های عمومی که شامل دوره‌های اعتقادی، مهدوی و اخلاقی است، دوره‌های تخصصی را نیز برگزار می‌کند.

 

بنی حسن با تأکید بر اینکه ۱۰۰ عنوان دوره آموزشی تخصصی با استفاده از اساتید مجرب برای سال جاری برنامه‌ریزی‌شده است، تصریح کرد: دوره‌هایی چون تعمیرکاری اتومبیل‌های سواری، آموزش‌های تخصصی برق plc و پدافند غیرعامل و طراحی و ساخت سازه‌ها ازجمله آن‌ها به شمار می‌رود.

 

وی خاطرنشان کرد: دوره‌های دیگری نیز چون تربیت مربی مهدکودک و مدیریت زمان برگزارشده است و به‌طورکلی می‌توان گفت نیمی از این دوره‌ها تا پایان ۶ ماه نخست سال جاری برگزار می‌شود.

 

مدیر منابع انسانی مسجد مقدس جمکران با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری دوره‌های فنی عنوان کرد: این دوره‌ها با رویکرد مهارت افزایی کارکنان و رفع سریع و آسان مشکلات فنی مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: این دوره‌ها به‌صورت کاملاً کاربردی بوده و از اساتید برجسته نظام‌ مهندسی در آن‌ها استفاده می‌شود، همچنین در پایان دوره گواهی معتبر به کارآموزان اعطا می‌شود.

 

بنی حسن گفت: تمامی دوره‌های فنی در ۵۰۰ ساعت آموزشی و در بخش نظارت، ایمنی و تأسیسات برگزارشده است.

نظر شما