شناسهٔ خبر: 21363537 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

برابر تیم آتلیه طهران قم رقم خورد؛

پیروزی تیم هیئت فوتبال قم در دربی فوتسال امیدهای کشور

قم - دبیر هیئت فوتبال استان قم از پیروزی تیم هیئت فوتبال قم در دربی فوتسال امیدهای کشور برابر تیم آتلیه طهران قم خبر داد.

صاحب‌خبر -

علی اصغر زرگر در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور عصر چهارشنبه در مشهد مقدس آغاز شد و در یکی از بازی‌های روز اول دربی نمایندگان فوتسال قم به سود تیم هیئت فوتبال استان قم به پایان رسید.

وی افزود: تیم‌های فوتسال آتلیه طهران قم و هیئت فوتبال قم در اولین روز از مسابقات گروه یک لیگ برتر فوتسال امید در مشهد روبروی هم قرار گرفتند که در پایان تیم هیئت فوتبال قم توانست ۴ بر ۲ تیم ماهان تندیس را شکست دهد.

دبیر هیئت فوتبال استان قم گفت: در این مسابقه تیم هیئت فوتبال قم در نیمه نخست با پیروزی ۲ بر یک به رختکن رفت و برتری خود را در نیمه دوم تثبیت کرد در حالی که مهدی جمالی، مهدی فتخانی، رضا خیراللهی و مجیدهامون گرد برای تیم هیئت فوتبال قم و وحید حاج اسماعیلی و مهدی خیری برای آتلیه طهران قم گلزنی کردند.

زرگر بیان داشت: حضور ۲ تیم از استان قم در لیگ برتر فوتسال امید نشان دهنده غنای فوتسال قم است و امیدواریم هر ۲ تیم در ادامه مسابقات بتوانند از اعتبار فوتسال قم دفاع کرده و جواز حضور در مرحله پایانی را به دست بیاورند.

وی عنوان کرد: فرش آرا مشهد، گیتی پسند اصفهان، آتلیه طهران قم، طاها تنکابن، هیئت فوتبال قم، پرسپولیس خوزستان و کشاورز قزوین تیم‌های حاضر در گروه یک هستند و ۲ تیم برتر این گروه به همراه ۲ تیم موفق در گروه دوم این مسابقات، راهی دور پایانی می‌شوند.

دبیر هیئت فوتبال استان قم تصریح کرد: تیم هیئت فوتبال قم در این مسابقات در حقیقت همان تیم ماهان تندیس قم در سال‌های گذشته است که به طور مداوم در این رقابت‌ها حاضر بوده و سابقه یک عنوان قهرمانی را نیز در این مسابقات دارد.

نظر شما