شناسهٔ خبر: 21363330 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

ضرب و شتم شدید دانش آموز دختر توسط معلم + فیلم

معلمی در یکی از مدارس آفریقای جنوبی، دانش‌آموز دختری را به شدت تنبیه می‌کند؛ این در حالی است که تنبیه بدنی در مدارس این کشور ممنوع است.

صاحب‌خبر -

ضرب و شتم شدید دانش آموز دختر توسط معلمش + فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار خشونت آمیز یک معلم اهل آفریقای جنوبی را با  دانش آموز دختر به تصویر می کشد.  این ویدئو که تبدیل به یکی از داغ‌ترین‌ها در یوتیوب شده است معلمی را نشان می‌دهد که با چوب به جان دانش‌آموز بی دفاع افتاده است و او را به شدت کتک می‌زند.

نکته جالب اینجاست که در حالی که دختر از شدت ضربات فریاد می کشد، صدای خنده و قهقهه همکلاسی‌هایش شنیده می‌شود. بنا به ادعای شاهدان عینی این معلم ابتدا  دانش آموز دیگری را کتک زده بود و این ویدئو مربوط به ضرب و شتم دانش آموز دوم است. این اتفاق در حالی می‌افتد که تنبیه بدنی دانش آموزان  از حدود 20 سال پیش در سراسر آفریقای جنوبی ممنوع اعلام شده است.

 گفتنی است؛  ویدئوی زیر در حالی منتشر شده است که اخیرا 7 معلم در آفریقای جنوبی به اتهام  توهین به دانش آموزان و همچنین سوء استفاده جنسی از آنها از کار معلق شده اند. دپارتمان آموزشی شهر " کوازولو نتال "  آفریقای جنوبی تایید کرد در حال بررسی اتهامات متعددی است که علیه معلمان این منطقه اعلام شده است.

 

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script type="text/javascript" src="http://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6241520/6751288?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

رفتار وحشتناک معلم با دانش آموز دختر

نظر شما