شناسهٔ خبر: 21361533 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

در گفت‌وگو با میزان مطرح شد؛

اظهارات بازیکنان صنعت نفت قبل از بازی با سپیدرود

خبرگزاری میزان- بازیکنان تیم صنعت نفت قبل از بازی با سپیدرود از آمادگی خود برای این بازی گفتند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم صنعت نفت آبادان فردا (پنجشنبه) و از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه عضدی به مصاف سپیدرود می‌رود. بازیکنان صنعت نفت در گفت‌وگو‌های کوتاه با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان از این بازی گفتند.

نیک نفس: بازی در چمن مصنوعی برای ما سخت است
محمد نیک نفس در مورد بازی با سپیدرود گفت: بازی با سپاهان را فراموش کردیم. نباید با خیال آن پیروزی از بازی سخت برابر سپیدرود غافل شویم. سپیدورد می‌تواند حریفی به مراتب سخت‌تر از سپاهان باشد. مخصوصا که باید در زمین چمن مصنوعی بازی کنیم و این برای ما سخت است.

حمیدی: باید تمرکز کنیم تا برنده شویم
محسن حمیدی اظهار داشت: ما یک هفته است برای شکست سپیدرود تمرین می‌کنیم و باید برای شکست آن‌ها تمرکز کنیم. سپیدرود اصلا حریف راحتی نیست و ممکن است در این بازی بر خلاف بازی‌های قبل عملکرد متفاوتی داشته باشند.

جبیره: فرصت پیدا کنم مردم را خوشحال می‌کنم
رضا جبیره هم در خصوص این بازی خاطرنشان کرد: اگر در ترکیب صنعت نفت قرار بگیرم همه تلاشم را خواهم کرد تا با ارائه یک بازی زیبا مردم آبادان را خوشحال کنم. ما نباید سپیدرود را دست کم بگیریم. آن‌ها ممکن است تیمی بسیار متفاوت با تیم قبل از تعطیلات باشند.

عبدالله‌زاده: بی‌گدار به آب نمی‌زنیم
علی عبدالله‌زاده عنوان کرد: تیم ما بعد از شکست سپاهان روحیه خوبی گرفته است. ولی در برابر سپیدرود بی‌گدار به آب نمی‌زنیم. می‌دانیم بازی در رشت سخت است. آنها هم مثل ما هوادار زیاد دارند و می‌دانیم بازی در برابر هواداران زیاد تیم حریف چقدر می‌تواند سخت باشد.

شادکام: بازی با سپیدرود سخت است
محمد شادکام هم در مورد این بازی گفت: به خوبی می‌دانیم که بازی سختی با سپیدرود در رشت داریم. اما تیم ما بعد از شکست سپاهان شرایط خوبی دارد. اگر با همین روحیه به مصاف سپیدرود برویم پیروزی در خانه حریف دور از دسترس نیست.
 
انتهای پیام/

نظر شما