شناسهٔ خبر: 21358163 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تابناک | لینک خبر

در پانصد و چهارمین «ساعت صفر» خواهید شنید؛

انتظار دختران ایرانی پشت در ورزشگاه طولانی نخواهد بود/ وفور آمار کودک آزاریها در مناطق حاشیه‌ای/ علت کندی پاسخگویی اورژانس اجتماعی به تماس‌گیرندگان چیست؟

«ساعت صفر» زمانی است برای شنیدن ناشنیده ها. «ساعت صفر» برای کسانی است که وقت خواندن ندارند، ولی وقت شنیدن دارند و علاقه دارند ناشنیده هایی دیگری همچون: وزارت ورزش نباید برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها استعلام می‌گرفت؛ خاطره رهبر انقلاب از ملاقات با شکنجه‌گر ساواک؛ مرغ مخابرات یک پا دارد؛ را بشنوند.

صاحب‌خبر -
«اخبار جذاب و مهم چه اخباری بودند؟ خبرسازان چه کسانی بودند؟ چگونه باید در کمترین زمان، ناشنیده ها را شنید؟» ؛ این ها سؤالاتی است که تابناک در نظر دارد با راه اندازی بخش تازه ای به نام «ساعت صفر» به آنها پاسخ دهد. این بخش یک بسته صوتی خبری شامل مهمترین و جذاب ترین اخبار است.

سعی بر این است در این بسته صوتی، اخباری که کمتر بیان می شوند یا اصلا بیان نمی شوند و مورد توجه قرار نمی گیرند، در بیانی تازه و در کمترین زمان و با تحلیلی متفاوت به مخاطبان ارائه شود. «تابناک» ضمن تشکر و قدردانی از همراهی همیشگی مخاطبان خود، پذیرای نظریات، اخبار، گزارش ها و پیام های صوتی مخاطبانش برای انعکاس در «ساعت صفر» خواهد بود. مخاطبان می توانند مطالب خود را به zerotime@tabnak.ir ارسال نمایند.

در پانصد و چهارمین بسته صوتی «ساعت صفر» به موضوعات و اخبار زیر پرداخته شده است.
 
خاطره رهبر انقلاب از ملاقات با شکنجه‌گر ساواک
انتظار دختران ایرانی پشت در ورزشگاه طولانی نخواهد بود
وفور آمار کودک آزاریها در مناطق حاشیه‌ای
مرغ مخابرات یک پا دارد
وزارت ورزش نباید برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها استعلام می‌گرفت
علت کندی پاسخگویی اورژانس اجتماعی به تماس‌گیرندگان چیست؟
 
mp4
<div id="video-display-embed-code_770380" ><script type="text/JavaScript" src="http://www.tabnak.ir/fa/news/play/embed/730014/770380?width=400&height=300"></script></div>
تهیه متن و تنظیم : شبیر مهدوی
گوینده: ستاره حاجی زاده

نظر شما