شناسهٔ خبر: 21348314 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

در پی اعمال فشار برای لغو برگزاری جشن دکتر سلام؛

هشتگ «دکتر سلام» در توییتر تِرند شد + تصاویر توییتهای مردمی

در پی اعمال فشار برخی مسئولان دولتی برای جلوگیری از برگزاری مراسم جشن چهار سالگی طنز «دکتر سلام» در استادیوم ۱۲ هزار نفری آزادی، هشتگ «دکتر سلام » ترند توییتر شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ از روز گذشته فشار برخی مقامات دولتی برای لغو مراسم جشن چهارسالگی «دکتر سلام» در استادیوم 12 هزار نفری آزادی افزایش یافته است.

این در حالی است که به گفته علی صدری‌نیا؛ کارگردان و مجری مجموعه طنز  دکتر سلام تمامی مجوزهای لازم برای برگزاری این مراسم جشن أخذ شده و حتی قرارداد با مدیر‌عامل مجموعه آزادی نیز نهایی شده و هزینه اجاره سالن پرداخت شده است.

وی افزود: با وجود اینکه وسایل گروه‌های هنری و فنی ما داخل سالن قرار دارد از صبح روز گذشته اجازه ورود به سالن را نمی‌دهند؛ آقایان پیغام می‌فرستند که بروید در یک سالن کوچکتر جشن را برگزار کنید!

کارگردان طنز اینترنتی «دکتر سلام» گفت: مشکل اصلی این است که آقایان در وزارت ورزش همه کارهایشان را تعطیل کرده‌اند و مشغول کارشکنی برای مراسم جشن دانشجویی دکتر سلام شده‌اند.

با توجه به اینکه قرار است این مراسم فردا در استادیوم 12 هزار نفری آزادی برگزار شود و به گفته صدری‌نیا تاکنون بالغ بر 25 هزار نفر ثبت‌نام اولیه کرده‌اند و برای 14 هزار نفر کارت ورود به جشن صادر شده است، خبر اعمال فشار برای لغو برگزاری این جشن واکنشهای بسیاری را به همراه داشت.

در زیر تنها بخشی از واکنشها به اعمال فشار برای لغو این جشن را آمده که توسط مردم توییت شده است:

انتهای پیام/

نظر شما