شناسهٔ خبر: 20819364 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: نسیم | لینک خبر

پیام توییتری سندرز در محکومیت خشونت‌های نژادپرستان آمریکایی در ویرجینیا+توییت

سناتور ایالت ورمونت آمریکا در پیامی توییتری خشونت‌های امروز نژادپرستان سفیدپوست آمریکایی را در شهر شارلوتسویل محکوم کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ برنی سندرز، سناتور ایالت ورمونت آمریکا و نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 این کشور، در پیامی توییتری خشونت های امروز نژادپرستان سفیدپوست آمریکایی را در شهر شارلوتسویل محکوم کرد.

برنی سندرز در صفحه توییتر خود نوشت: راهپیمایی ملی گرایان سفیدپوست در شارلوتسویل نمایش شرم آور نژادپرستی و نفرت است. این مسئله در جامعه ما جایی ندارد.

سناتور ایالت ورمونت در ادامه ضمن همدردی با قربانیان حمله امروز به معترضان به تجمع نژادپرستانه سفیدپوستان آمریکایی در شهر شارلوتسویل، نوشت: با افزایش خشونت های ناشی از نفرت و تشدید خصومت ها علیه گروه های اقلیت (در آمریکا) اکنون بیش از هر زمان دیگری باید در برابر کسانی که برادران و خواهران ما را تهدید می کنند، بایستیم.

تجمع امروز افراد سفید برتربین در شهر شارلوتسویل ایالت ویرجینیا، با درگیری میان نژادپرستان و مخالفان نژادپرستی به خشونت کشیده شد. همچنین بر اثر برخورد عمدی یک دستگاه خودرو به معترضان به تجمع نژادپرستانه امروز، چندین نفر زخمی و دست کم یک نفر تاکنون کشته شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نظر شما