شناسهٔ خبر: 20416077 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با تسنیم:

"فرهاد رهبر" منشأ تحولات مثبت در دانشگاه آزاد می‌شود

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: فرهاد رهبر با توجه به تجربیات و سوابق اجرایی و به عنوان فردی مقتدر می‌تواند منشا تحولات مثبت در دانشگاه آزاد شود.

صاحب‌خبر -

جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به انتصاب فرهاد رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: تغییر و تحول در دانشگاه آزاد یکی از نیاز‌های این دانشگاه بود تا فضای جدید در این  دانشگاه ایجاد شود.

وی با بیان اینکه فرهاد رهبر تجارب فراوانی در حوزه مدیریت آموزش عالی کشور دارد، افزود: رئیس جدید دانشگاه آزاد مدیر اجرایی و انقلابی موفقی است لذا انتصاب وی از سوی اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد انتخاب خوب و درستی است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر اینکه قطعاً انتصاب رهبر می‌تواند منشا تحولات مثبت در مجموعه دانشگاه آزاد شود، گفت: وی قطعا با خلاقیت و توانمندی‌هایی که در حوزه اجرا دارد می‌تواند سبب سازماندهی و نظم بخشی به وضعیت این دانشگاه شود و ما امیدواریم که با حضور وی در سمت رئیس دانشگاه آزاد شاهد آرامش و توسعه این دانشگاه باشیم.

کوچکی‌نژاد تاکید کرد: قطعاً در اولین فرصت از فرهاد رهبر و معاونانش دعوت به عمل خواهد آمد تا در کمیسیون آموزش به عنوان کمیسیون تخصصی حضور یابد و برنامه‌های خود را درباره مدیریت مجموعه دانشگاه آزاد به اعضای این کمیسیون ارائه دهند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: فرهاد رهبر با توجه به توانمندی‌ها، سوابق و همچنین به عنوان فردی مقتدر می‌تواند منشا تحولات مثبت در مجموعه دانشگاه آزاد باشد.

انتهای‌ پیام/

نظر شما