شناسهٔ خبر: 20414224 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: الف | لینک خبر

قشقاوی:تحریم‌ها به مرور زمان برطرف می‌شود

صاحب‌خبر -
معاون کنسولی وزارت امور خارجه گفت: اعتقاد داریم ترامپ و کس دیگری نمی‌تواند برجام را از میان بردارد.

به گزارش تسنیم، حسن قشقاوی امشب در جمع دانشجویان و اساتید ایرانی خارج از کشور اظهار داشت: تمام ابعاد "برجام" واضح و روشن است و نکته‌ای پنهان در مورد آن در نزد افکار عمومی وجود ندارد و جزئیات آن نیز تشریح شده و مردم در جریان هستند.

معاون کنسولی وزارت امور خارجه بیان کرد: برجام برنامه‌ای با ابعاد روشن است که سبب افتخار نظام است و البته اشکالات و ایراداتی تاکتیکی نیز در آن وجود دارد.

قشقاوی با اشاره به نظرات مخالفان برجام گفت: نظرات این افراد نیز باید به صورت واقع‌بینانه مطرح شود و مخالفان برجام نیز باید نظرات خود را ارائه کنند.

معاون کنسولی وزارت امور خارجه افزود: مشکل اصلی برجام در حوزه مسائل بانکی است و تحریم‌ها در حوزه‌هایی مانند بیمه و نفت و خرید هواپیما اکنون برطرف شده است و سایر تحریم‌ها نیز به مرور زمان برطرف می‌شود.

قشقاوی با اشاره به اینکه برجام یک برنامه منطقی و مستدل است ادامه داد: اعتقاد داریم ترامپ و کس دیگری نمی‌تواند برجام را از میان بردارد، امروز ایران تبدیل به یک کشور آزاد در عرصه صدور ویزا شده است و ظرف دو ساعت می‌توانیم به 180 کشور ویزا بدهیم و در 10 فرودگاه کشور نیز سیستم الکترونیکی صدور ویزا راه‌اندازی شده است.

نظر شما