شناسهٔ خبر: 20410091 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

سردار جزایری:

آمریکا و انگلیس در حال تقویت گروه‌های تروریستی منطقه هستند

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: قرائن و شواهد و اسناد و مدارک حاکی از شکل‌گیری و یا تقویت گروه‌های تروریستی منطقه خاورمیانه از سوی آمریکا و انگلیس است.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار سرتیپ مسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به اینکه آمریکا تلاش می‌کند با معکوس کردن مفهوم تروریسم و گسترش دامنه آن به گروه‌های جهادی و گروه‌های مقاومت، مطلوبیت‌های خود را در منطقه غرب آسیا افزایش دهد، اظهار داشت: این در حالی است که آمریکا به‌عنوان ناقض اصلی حقوق بشر و اصلی‌ترین پشتیبان گروه‌های تروریستی و تروریسم دولتی شناخته می‌شود.

وی افزود: قرائن و شواهد و اسناد و مدارک حاکی از شکل‌گیری و یا تقویت گروه‌های تروریستی منطقه خاورمیانه از سوی آمریکا و انگلیس است.

 سردار جزایری در ادامه تأکید کرد: برای جلوگیری از ائتلاف نظامی امنیتی عربی ــ صهیونیستی، جامعه بزرگ عربی در منطقه و سراسر جهان بایستی حول محور آزادی سرزمین فلسطین و حمایت بیشتر از گروه‌های جهادی و مقاومت منطقه، با ارتقای سطوح نظری و عملی مبارزه، روند جدیدی در مقابله با زیاده‌خواهی‌ها و تجاوزگری آمریکا و صهیونیسم را آغاز کنند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه ارتجاع عرب و ارتجاع منطقه در وضعیت نامتعادل به سر می‌برند و همین امر فرصت را برای اعمال فشار مردم منطقه بر حکام مرتجع فراهم آورده است، یادآور شد: همه رژیم‌هایی که به تروریست‌ها در عراق و سوریه کمک کرده‌اند، گرفتار مشکلاتی هستند که در آینده مصائب آنها بیشتر هم خواهد شد و آمریکا نیز از این امر مستثنی نمی‌باشد.

وی در ادامه افزود: آمریکا هرقدر تلاش کند چهره غده سرطانی و تروریست بزرگ یعنی رژیم صهیونیستی را رنگ و لعاب کند و یا از طریق ایران‌هراسی، اشغال فلسطین را به فراموشی بسپارد، باید بداند که این پدیده هرگز از دید ملت‌ها پنهان نخواهد شد و مبارزه مردم منطقه و ملت پایدار فلسطین با غاصبان صهیونیستی ادامه‌دار و دامنه‌دار تداوم خواهد داشت.

سردار جزایری خاطرنشان کرد: به‌لحاظ تخصصی، پیروزی مقاومت منطقه و مبارزه فلسطینی‌ها علیه غاصبان قدس شریف مورد وثوق کارشناسان نظامی است.

انتهای پیام/*

نظر شما