شناسهٔ خبر: 20407731 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

موتور «لامبورگینی» خاموش شد

اجرای نمایش «لامبورگینی» که سه روز است در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه رفته است، به سبب قطع ناگهانی برق در شب گذشته به هنگام ورود حمید صفت متوقف شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، شب گذشته در حالی که حمید صفت در انتهای نمایش روی صحنه تئاتر «لامبورگینی» حضور پیدا کرد، برق سالن شماره دو شهرزاد ناگهان قطع شد. این اتفاق در حالی رخ می‌داد که حمید صفت هنوز دیالوگی از دهانش خارج نشده بود.

تاریکی سالن با حضور ناگهان اشکان خطیبی با هیجانی خاص خود و درخواستی مبنی بر روشن کردن نور موبایل، نمایش با حضور و بازیگری حمید صفت ادامه پیدا کرد. نکته جالب در این صحنه رفتار خونسردانه سیامک صفری و خفتن نسبت به وضعیت موجود در سالن بود.

برخی مدعی شدند که برق توسط مدیریت سالن شهرزاد قطع شده است. این مسئله زمانی مشکوک می‌شود که علاوه بر سالن شماره دو، نور سالن‌های دیگر و کافی‌شاپ مجموعه شهرزاد نیز قطع بوده است. البته نور دیگر امکان و سازه‌های خیابان نوفل‌لوشاتو طبق مشاهدات خبرنگار تسنیم وصل بوده است.

 

شنیده‌ها حاکی است گروه نمایش «لامبورگینی» علاوه بر قطع فروش نمایش خود، از مجموعه شهرزاد به سبب عدم رعایت اصول حرفه‌ای و عدم تمکین به مجوزهای صادر شده از مجموعه معاونت هنری شکایت کرده است. همچنین قرار است این نمایش در سالن دیگری به اجرای خود ادامه دهد.

از سوی دیگر، اشکان خطیبی شب گذشته در میان مخاطبان نمایش خود با تشکر از مهدی شفیعی و علی مرادخانی مبنی بر حمایت از اجرای نمایش، اظهار کرد حمایت نباید نصف و نیمه باشد. این در حالی است که هنوز مهدی شفیعی و رحمت امینی نسبت به این اتفاقات سکوت کرده‌اند و نسبت به مجوزهای صادره از سوی ارگان خود واکنشی نشان نداده‌اند.

همچنین مدیریت تماشاخانه شهرزاد نیز نسبت به رفتارهای اخیر هیچ واکنشی نشان نداده است.

انتهای پیام/

نظر شما