شناسهٔ خبر: 20406375 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: شبکه‌خبر | لینک خبر

سردار جزایری:

آمریکا عامل اصلی و حامی تروریست دولتی در خاورمیانه است

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: آمریکا بعنوان ناقض اصلی حقوق بشر و اصلی‌ترین پشتیبان گروه‌های تروریستی و تروریسم دولتی شناخته می‌شود.

صاحب‌خبر -
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار جزایری با اشاره به اینکه آمریکا تلاش می‌کند با معکوس کردن مفهوم تروریسم و گسترش دامنه آن به گروه‌های جهادی و گروه‌ های مقاومت، مطلوبیت‌ های خود رادر منطقه غرب آسیا افزایش دهد، اظهار داشت: این درحالی است که آمریکا بعنوان ناقض اصلی حقوق بشرو اصلی‌ ترین پشتیبان گروه‌های تروریستی و تروریسم دولتی شناخته می‌شود.
سردار جزایری گفت: قرائن و شواهد و اسناد و مدارک حاکی از شکل گیری و یا تقویت گروه های تروریستی منطقه خاورمیانه از سوی آمریکا و انگلیس است.
وی در ادامه تاکید کرد: برای جلوگیری از ائتلاف نظامی امنیتی عربی- صهیونیستی، جامعه بزرگ عربی در منطقه و سراسر جهان بایستی حول محور آزادی سرزمین فلسطین و حمایت بیشتر از گروه های جهادی و مقاومت منطقه با ارتقای سطوح نظری و عملی مبارزه روند جدیدی در مقابله با زیاده خواهی ها و تجاوزگری آمریکا و صهیونیسم را آغاز کنند.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح سپس با بیان اینکه ارتجاع عرب و ارتجاع منطقه در وضعیت نامتعادل بسر می برند و همین امر فرصت را برای اعمال  فشار مردم منطقه برحکام مرتجع فراهم آورده است، یادآور شد: همه رژیم هایی که به تروریست ها در عراق و سوریه کمک کرده اند، گرفتار مشکلاتی هستند که در آینده مصائب آنها بیشتر هم خواهد شد و آمریکا نیز از این امر مستثنی نیست.
وی افزود: آمریکا هر قدر تلاش کند چهره غده سرطانی و تروریست بزرگ یعنی رژیم صهیونیستی را رنگ و لعاب کند و یا طریق ایران هراسی، اشغال فلسطین را به فراموشی بسپارد، باید بداند که این پدیده هرگز از این دید ملت ها پنهان نخواهد شد و مبارزه مردم منطقه و ملت پایدار فلسطین با غاصبان صهیونیستی ادامه دار و دامنه دار تداوم خواهد داشت.
این مقام ستاد کل نیروهای مسلح همچنین خاطرنشان کرد: به لحاظ تخصصی، پیروزی مقاومت منطقه و مبارزه فلسطین ها علیه غاصبان قدس شریف مورد وثوق کارشناسان نظامی است.

نظر شما