شناسهٔ خبر: 20402265 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: دفاع پرس | لینک خبر

امیر پوردستان:

پدافند هوایی گام‌های بلندی متناسب با تهدیدات روز برداشته‌ است/ کمک پدافند به صنعت کشور

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: قرارگاه پدافند هوایی با تلاش و پشتکار کارکنانش توانسته گام‌های بلندی متناسب با تهدیدهای روز بر دارد و بتواند به صنعت کشور در حوزه‌های مختلف کمک کند.

صاحب‌خبر -
پدافند هوایی گام‌های بلندی متناسب با تهدیدات روز برداشته‌ است/ کمک پدافند به صنعت کشوربه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر سرتیپ «احمدرضا پوردستان» جانشین فرمانده کل ارتش با حضور در مرکز فرماندهی شبکه یکپارچه قرارگاه پدافند هوایی از این مرکز بازدید و از طریق ویدئو کنفرانس با فرماندهان مناطق پدافند هوایی کل کشور دیدار و گفت‌وگو کرد .

امیر پوردستان در این بازدید در جمع معاونین و فرماندهان مناطق قرارگاه پدافند هوایی اظهار کرد: امروز پدافند ارتش یک یگان زنده، با نشاط و عملیاتی است و در عرصه‌های مختلف قابلیت‌ها و صلاحیت‌های خود را نشان داده است.

جانشین فرمانده کل ارتش گفت :امروز با شکل تازه‌ای از تهدیدها روبرو هستیم که از نظر نوع، شکل و اندازه با گذشته تفاوت دارد و همه ما وظیفه داریم متناسب با تهدیدها ظرفیت دفاعی لازم را ایجاد کنیم.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه قرارگاه پدافند هوایی یک نیروی نوپاست اما با تلاش و پشتکار کارکنانش توانسته گام‌های بلندی متناسب با تهدیدهای روز بر دارد و بتواند به صنعت کشور در حوزه‌های مختلف کمک کرده و خدمات خوبی را ارائه کند.

امیر پوردستان در پایان تصریح کرد: ولایت‌مداری، تعهد، تلاش و پشتکار و خستگی ناپذیر از شاخصه‌های موفقیت قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص( است.

انتهای پیام/ 211

نظر شما