شناسهٔ خبر: 19970353 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

استقلال با روش کی‌روش بدنسازی می‌کند

ورزش > لیگ برتر - استقلال با میک مک درموت توافق کرده و قرار شده این مربی بدنساز ایرلندی کار را در فصل جاری دست بگیرد. مربی که فوتبال ایران را خوب می‌شناسد چون مقطعی دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی کشورمان بوده و اتفاقاً یکی از دلایل اصلی جذب او هم همین مسئله است.

صاحب‌خبر -

روزنامه خبرورزشی نوشت: بر اساس گفته مربیان استقلال، منصوریان جدا از عملکرد فنی بالای مک درموت، روی تجربه و متد کاری این مربی هم حساب کرده است. یکی از مربیان استقلال در این رابطه می‌گوید: مک درموت با متد هلندی کار می‌کند. شیوه‌ای که در بدنسازی بسیار مورد علاقه کارلوس کی‌روش بوده و در تیم ملی ایران هم همین شیوه اجرا می‌شد.

از سوی دیگر این مربی با برنامه‌ای که سرمربی تیم ملی به فدراسیون بابت نحوه آماده‌سازی جهت حضور در جام جهانی داده کاملاً آشناست و سابقه کار در آن قالب را دارد روی همین اصل در روزهایی که استقلال به خاطر برپایی اردوهای تیم ملی از قالب مسابقه خارج می‌شود، برخورداری از یک مربی بدنساز مثل مک درموت می‌تواند بسیاری از مشکلات فنی تیم را حل کند چون همه بازیکنان دقیقاً با همان فرمت مورد علاقه کی‌روش تمرین کرده و از فرم ایده‌آل خارج نمی‌شوند.

مک ‌درموت از جمله مربیانی است که کی‌روش خیلی به کارش اعتقاد داشته و حتی می‌گویند منصوریان با مشورت او این مربی را جذب کرده است.

43503

نظر شما