شناسهٔ خبر: 19469362 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان: میزان مشارکت سمنانی ها از 60 درصد فراتر رفت

معاون سیاسی امنیتی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان سمنان، از گذشتن مشارکت مردم این استان در انتخابات از 60 درصد خبر داد و گفت: مشکلی برای تهیه تعرفه رای در استان سمنان وجود ندارد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار ایسنا، محمود قنبری در جمع خبرنگاران با اشاره به روند خوب برگزاری انتخابات در استان سمنان، اظهار کرد: خوشبختانه هیچ گزارشی از اتمام تعرفه رای در استان به دست ما نرسیده و تعرفه به اندازه کافی در اختیار همه شعبات قرار داده شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان تصریح کرد: هر شعبه‌ای که نیاز به تعرفه اضافی داشته آن را در اسرع وقت تحویل گرفته است.

وی افزود: شعب برگزاری انتخابات خوشبختانه از ساعت هشت صبح تاکنون به صورت کاملا منظم در حال رای گیری از مردم هستند و هیچگونه مشکلی در این زمینه نداشته‌ایم. طبق آخرین اعلام نظر تا کنون بالغ بر ۶۰ درصد مردم استان سمنان در انتخابات مشارکت داشتند. شمار زیادی از هم استانی ها همچنان در صفوف به هم فشرده در شعبات رای گیری حضور دارند و روند برگزاری انتخابات در حال پیگیری است.

قنبری با اشاره به پرشور بودن انتخابات امروز از هم استانی هایی که هنور موفق به رای دادن نشدند خواست به شعب اخذ رای مراجعه و رای خود را به صندوق بریزند.

انتهای پیام

نظر شما