شناسهٔ خبر: 19468285 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرگزاری دانشجو | لینک خبر

ملی پوشان طلایی تیم شیرجه: امیدواریم مدال‌های شیرجه ادامه داشته باشد

دو ملی‌پوش تیم شیرجه دوبل کشورمان در خصوص کسب مدال ارزشمند طلای ماده سه متر دوبل توضیحاتی دادند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، شهنام نظرپور یکی از ملی پوشان طلایی شیرجه ایران در این خصوص گفت: در این مسابقه تا پرش پنجم از تیم اندونزی عقب بودیم اما در پرش پنجم با یک هماهنگی خوب توانستیم جلو بیفتیم و این فاصله را در پرش آخر حفظ کنیم. تلاش زیادی کردیم و خوشبختانه نتیجه آن را گرفتیم و از این بابت خیلی خوشحالم.

 

وی با بیان این مطلب که از سال 85 با مجتبی ولی پور تمرینات پرش هماهنگ را انجام می دهد توضیح داد: از نظر هماهنگی هیچ مشکلی نداریم و کاملا با یکدیگر هماهنگ هستیم.

 

نظر پور ادامه داد: حدود دو سال است که تمرینات نیمه متمرکز را آغاز کردیم و برای این مسابقات نیز از بهمن ماه تمرینات متمرکز را شروع کردیم که در اسفند ماه با برگزاری لیگ انتخابی تیم ملی هم انجام شد و در فروردین نیز تمرینات متمرکز تیم را در تهران تا زمان اعزام به بازیها ادامه دادیم.

 

ملی پوش کرمانشاهی تیم ملی شیرجه در پایان گفت: فردا در پرش 10 متر انفرادی و روز یکشنبه در پرش 10 متر هماهنگ به رقابت می پردازیم که ان شاء الله مدال های دیگری برای کشورمان به ارمغان می آوریم.

 

همچنین مجتبی ولی پور دیگر ملی پوش طلایی شیرجه کشورمان که دیروز نیز مدال طلای سه متر انفرادی را کسب کرد در خصوص مسابقه امروز و کسب دومین مدال طلای شیرجه در بازیهای کشورهای اسلامی گفت: خدا را شکر می کنم که توانستیم دل مردم را شاد کنیم امیدوارم مدال های ما ادامه داشته باشد.

 

وی توضیح داد: امروز رقابت بسیار تنگاتنگی با تیم اندونزی داشتیم که خوشبختانه توانستیم در حالی که تا پرش پنجم از این تیم عقب بودیم توانستیم با یاری خدا و کمک مربی و همچنین با هماهنگی دونفره ای که داشتیم در 2 پرش آخر فوق العاده ظاهر شویم و مدال طلا را برای ایران کسب کنیم.

نظر شما