شناسهٔ خبر: 19452886 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از باکو

پولادگر: همه تکواندوکاران مدال‌آور به سفر کربلا می روند

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: قرار بود به عنوان پاداش تکواندوکارانی را که در مسابقات کشورهای اسلامی مدال طلا می گیرند، به سفر کربلای معلی بفرستیم که امروز تصمیم بر این شد تمام مدال آوران را راهی این سفر معنوی کنیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از باکو، محمدرضا پولادگر پس از پایان رقابت های تکواندوی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در خصوص ارزیابی عملکرد تیم ملی کشورمان در این بازی‌ها گفت: بچه های ما خوب کار کردند و از آنجایی که بیشتر آنها اولین حضورشان در رده بزرگسالان بود می توانیم بگوییم نتیجه خوبی گرفتند.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه تیم اول ما در مسابقات جهانی حضور دارد، ما با تیم دوم مردان ایران در این بازی‌ها شرکت کردیم و به جز یکی دو وزن که کمتر از حد انتظار ظاهر شدند، سایر تکواندوکاران خوب کارکردند.

رئیس فدراسیون تکواندو همچنین در مورد تیم دختران ایران نیز گفت: ما تیم اول دختران را به این مسابقات اعزام کردیم تا هم یک تجربه خوب کسب کنند و هم یک مسابقات تدارکاتی خوبی  برای حضور بهتر و مقتدر تر در مسابقات جهانی پیش رو باشد.

پولادگر در خصوص برنامه های فدراسیون برای پیشرفت و توسعه ورزش بانوان تصریح کرد: تکواندو از جمله فدراسیون هایی است که در این زمینه بسیار هدفمند و با برنامه حرکت کرده است و فاصله 20 ساله ای که تکواندو بانوان از مردان داشت به جز در رده بزرگسالان که اندکی فاصله دارند، جبران و حتی در برخی اوزان رده های سنی بهتر شدند.

وی ادامه داد: امروز ثمره این برنامه ریزی را مشاهده می کنیم و ان شاالله در مسابقات آینده نیز دختران تکواندوی ایران افتخارات و مدال های رنگارنگی برای کشور به ارمغان می آورند.

رئیس فدراسیون تکواندو در پایان در خصوص پاداش مدال آوران تکواندو در این بازی ها گفت: قرار بود به عنوان پاداش تکواندوکارانی که در مسابقات کشورهای اسلامی مدال طلا می گیرند به سفر کربلای معلی بفرستیم که امروز تصمیم بر این شد تمام مدال آوران را به این سفر معنوی اعزام کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما