شناسهٔ خبر: 18969166 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

امام جمعه خوی: نامزدها ارزش های نظام اسلامی را در تبلیغات نادیده نگیرند

ارومیه- ایرنا- امام جمعه خوی گفت: ضرورت ترجیح دادن مصالح نظام بر مصالح حزبی و جناحی، داشتن قصد خدمت، پرهیز از تخریب یکدیگر و توجه به ارزش های نظام اسلامی در تبلیغات از مسایل عمده ای است که باید مورد توجه کاندیداهای ریاست جمهوری باشد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدرضی شکوری در خطبه های این هفته نماز جمعه خوی افزود: پرهیز از دادن وعده های دروغین و خدشه دار کردن وحدت ملی و بیان کردن واقعیات و دوری جستن از اسراف از دیگر لازمه های تبلیغات کاندیداهاست.
وی اضافه کرد: اجتناب از سخنان و تبلیغات اختلاف برانگیز، خارج نشدن از جاده انصاف در رقابت ها، پرهیز از اثبات خود با نفی کردن دیگران و جلوگیری از ایجاد فضای کدورت، دشمنی و تشنج و پرهیز از تخریب اذهان عمومی از دیگر مسایل مهمی است که نیازمند توجه نامزدهای انتخاباتی است.
وی با تبریک 27 رجب سالروز بعثت پیامبر بزرگوار اسلام (ص) بیان کرد: باید قدر نعمت های بزرگ شامل وجود مبارک پیامبر بزرگوار اسلام (ص)، قرآن کریم و دین مبین اسلام را بدانیم و در راستای قرب الهی بیش از پیش بکوشیم.
به گزارش ایرنا، خوی با 385 هزار نفر جمعیت، دومین شهر پرجمعیت آذربایجان غربی به شمار می رود و در 134 کیلومتری مرکز استان قرار دارد
7133/2093**خبرنگار: سعید فرجی**منتشر کننده: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

نظر شما