شناسهٔ خبر: 18969039 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

قیمت بلیت قطار در تعطیلات آخر هفته /واردات 35 تن کلاه گیس چند دلار آب خورده است؟

بسته نبض بازار امروز به بررسی آمار واردات و صادرات گمرک و همچنین قیمت خودرو و آپارتمان پرداخته است .

صاحب‌خبر -
به گزارش خبرنگار نبض بازار  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، مهم‌ترین عناوین نبض بازار امروز به شرح زیر است:بلیت قطار غرال (لوکس چهار تخته)از اصفهان به مقصد مشهد در بازار به قیمت 96 هزار تومان است.

بر اساس آمار گمرک در 11 ماه منتهی به بهمن ماه سال 95 قریب به 7 تن کيسه خواب، وارد کشور شده است.تفاوت قیمت خودرو برلیانس H۲۲۰ در بازار و نمایندگی

قیمت خودرو برلیانس H۲۲۰ در نمایندگی‌ها چهل میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در 11 ماه منتهی به بهمن ماه سال 95 بیش از 8 هزار و 459 تن شامپو، از کشور صادر شده است.یک دستگاه آپارتمان در محدوده ی سوهانك خیابان سلمان فارسی خیابان حسن سوهانی با زیر بنای 140 متر به قیمت 910 میلیون تومان است.

قیمت بلیت قطار در تعطیلات آخر هفته /واردات 35 تن کلاه گیس چند دلار آب خورده است؟طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در 11 ماه منتهی به بهمن ماه سال 95 بیش از 604 تن انواع کره، از کشور صادر شده است.
هر کیلو ورق گالوانیزه 0/4 در بازار به قیمت 3 هزار و 200 تومان به فروش می رسد.مرغ کامل تازه بسته بندی، در بازار میادین میوه و تره بار با قیمت 6 هزار و 150 تومان به فروش می‌رسد.بر اساس آمار گمرک در 11 ماه منتهی به بهمن ماه سال 95 قریب به 35 تن انواع کلاه گيس، وارد کشور شده است.بلیت هواپیما کاسپین از مشهد به مقصد اصفهان به قیمت 160 هزار تومان است.

قیمت بلیت قطار در تعطیلات آخر هفته /واردات 35 تن کلاه گیس چند دلار آب خورده است؟


انتهای پیام/

نظر شما