شناسهٔ خبر: 18967919 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

گزارش کامل از مراسم قرعه‌کشی لیگ‌قهرمانان/ رئال - اتلتیکو، موناکو - یوونتوس

مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا در مرحله نیمه نهایی آغاز و چهار تیم رئال مادرید، موناکو، یوونتوس و اتلتیکومادرید رقبای خود در فاصله دو بازی مانده به فینال را خواهند شناخت.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار ایلنا، با حذف تیم‌های لسترسیتی، بایرن مونیخ، دورتموند و بارسلونا، اکنون چهار قدرت باقیمانده در مرحله نیمه نهایی رقبای خود برای صعود به فینال را خواهند شناخت.

photo_2017-04-21_14-16-42

شاگردان زیدان که با یازده عنوان قهرمانی صاحبنام‌ترین تیم این مرحله هستند  و رونالدو و هم‌تیمی‌هایش برای کسب جام بعدی بی‌قراری می‌کنند.

photo_2017-04-21_14-16-57

موناکو نیز که مهمان تازه‌وارد این مرحله محسوب می‌شود با قدرت تهاجمی خود تحسین فوتبال دوستان را به همراه داشته و باید دید سقف بلندپروازی آنها تا چه مرحله ای ادامه خواهد داشت و یوونتوس نیز اکنون با بوفون و بعد از حذف بارسلونا به دنبال آقایی دوباره فوتبال باشگاهی ایتالیا در اروپاست. اتلتیکومادرید نیز با فوتبال خاص خود و دیه‌گو سیمئونه برای فینالی دیگر بی‌تابی می‌کند.

photo_2017-04-21_14-16-46

همراه با قرعه کشی:

14:30: کلیپی از استادیوم محل برگزاری فینال مسابقات برای حاضران پخش شد.

14:34: شهردار کاردیف، به روی سن آمد و به عنوان شهر محل برگزاری فینال به سخنرانی پرداخت.

14:37 : کلیپی از 4 تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی و مسیر صعود و لحظات جالب رقابت‌های آنها پخش شد. 

photo_2017-04-21_14-46-57

14:40: نمایندگان چهار تیم حاضر در این مرحله روی سن رفتند و گفتگو کوتاهی با آنها صورت گرفت.

14:43: یان راش، اسطوره ولز با حضور روی سن قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی را انجام خواهد داد.

14:45 : قرعه کشی انجام شد و تکرار دربی مادرید و دیدار یووه با شگفتی ساز بزرگ؛

رئال مادرید - اتلتیکومادرید

موناکو - یوونتوس

photo_2017-04-21_15-05-27

​​​​​​​​​​​

photo_2017-04-21_15-05-31

وضعیت تیم‌های حاضر در مرحله نیمه‌نهایی

موناکو:

موناکو تیم عجیب و غریبی که تا این مرحله از این لیگ قهرمانان صعود کرده در لیگ فرانسه و در ۳۲ بازی گذشته ۹۰ گل زده تا خط هجومی فوق‌العاده‌اش تفاضل گل مثبت 63 را از خود به جا بگذارد. منچسترسیتی و دورتموند از قرعه‌ای که در مرحله قبل با برخورد به این تیم خوردند و باعث حذف‌شان شد کاملا پشیمان هستند. حضور در سه نیمه نهایی پیش از این و یک حضور در فینال کارنامه موناکو در لیگ قهرمانان بوده است.

l_kh;_

رئال مادرید:

هفتمین نیمه نهایی متوالی در ۷ سال اخیر که البته با مورینیو سه بار در این مرحله برای بارسلونا، بایرن مونیخ و دورتموند حذف شده بودند. یک حذف هم مقابل یوونتوس در این مرحله و البته یک صعود با کارلتو به فینال با حذف بایرن و در نهایت شکست منچسترسیتی در فصل گذشته در این مرحله. رئال مادرید در دو فصلی که موفق به صعود از این مرحله در سه سال گذشته شده توانسته اتلتیکومادرید را در فینال شکست دهد.

vmhg

اتلتیکومادرید:

تیمی که در تاریخ 111 ساله خود تا پیش از سال 2014 تنها یک بار فینال اروپا را تجربه کرده بود اما اکنون با دیه گو سیمئونه دو بار تجربه حضور در فینال را پشت سر گذاشته است. اتلتیکو هر بار موفق به حضور در این مرحله شده توانسته جواز صعود به فینال را نیز کسب کند تا اکنون قرعه خطرناکی برای دیگر تیم‌ها محسوب شود. پدقدرت در خط دفاعی که آمار 24 گل دریافتی در لیگ اسپانیا و 5 گل در لیگ قهرمانان را به جا گذاشته است.

_vdclhk

یوونتوس:

تیمی که مقابل بارسلونا گلی دریافت نکرد و با ثبت سه گل در بازی رفت مقابل این تیم از جادو در نیوکمپ جلوگیری کرد. تنها دو گل از شروع این فصل رقابت‌های لیگ قهرمانان آنها را بی رقیب در خط دفاعی می‌کند و 8 کلین شیت از بوفون برای امیدواری کسب عنوان قهرمانی و حضور در فینال رقابت‌ها. یوونتوس تاکنون 11 نیمه نهایی لیگ قهرمانان را تجربه کرده‌اند و تنها سه بار از این مرحله حذف شدند. در این هشت حضورشان در فینال اما تنها دو بار با قهرمانی همراه بوده است.

d_kj_s

 

نظر شما